Gorenjska, moj planet 2018

Tekme v pokalu:
1. tekma - 12. Tek po ulicah Tržiča, Tržič, 07.04.2018
2. tekma - 20. Tek Petra Levca Skirca, Trzin, 21.04.2018
3. tekma - 5. Brezjanski tek, Brezje, 02.06.2018
4. tekma - Radol'ška 10ka 2018, Radovljica, 22.06.2018
5. tekma - Kranjskogorska desetka, Kranjska Gora, 15.08.2018
6. tekma - 10. Veronikin tek, Kamnik, 13.10.2018
7. tekma - 18. Miklavžev tek, Snovik, 02.12.2018
Število tekem, ki štejejo za točkovanje: najboljših 5
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Št. udeležencev: 797



Razvrstitev - absolutno
Moški:
M. abs.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.7.t.
11374Bregar Gašper1990KGT PAPEŽ KAMNIK40353131
21134Bertoncelj Uroš1975ŠD KOLOKA28352624
31085Krajnik Aleš1989AD Olimpik2223251523
4986Osolnik Gregor1979AMBROŽ TEAM2324281677
5694Petek Tomo1970ŠD ŠMARTNO2618817
6656Eržen Igor1973ŠKOFJA LOKA201722511
7633Grenier Sebastien1980La Possession282213
8572Medved Jakob2002TRIATLONSKI KLUB LJUBLJANA3126
9524Vrhunc Matjaž1963SLOVENSKA VOJSKA2212171
10472Žitnik Urban1986TRŽIČ2819
11462Marolt Jože1967Žarek upanja-Tajma2422
12412Bajde Matej1982SENOŽETI2120
12414Galin Bojan1958ŠKD MEKINJE192011
12412Zupan Stanko1977ŠD Nanos1724
15401Baumgartner Filip1998Baumi Team40
15401Bojanc Klemen199840
15401Bečan Timotej1996KGT PAPEŽ KAMNIK40
15401Beke Matej197140
15401Gaberšček Tobi2002AD Mass40
15401Koprivnik Žiga198740
21362Uršič Nejc2001KGT PAPEŽ KAMNIK1818
22351Porenta Primož1988AD OLIMPIK35
22351Rezai Bashir1995TK Šmarnogorska naveza35
22351Cvet Miran1968KGT PAPEŽ KAMNIK35
22352Ravnikar Žan2000MOSTE2015
22351Žepič Žan1998AK Krka35
22351Zupan Klemen198635
28342Kolenc Janez1972ŠD Gorje2410
29325Valant Frenk1958AVTOMEHANIKA VALANT1019111
30311Kožar Uroš1991KINVITAL31
30313Potočnik Uroš1988ŠKD MEKINJE19111
30311Robič Marjan198231
30311Kralj Stanislav1970Matick31
30311Strnad Simon1967ŠD Nanos31
35292Avbelj Domen1999KGT PAPEŽ KAMNIK1316
35292Jerič Miha1959ŠD Divji zajci236
37281Soklič Tomaž1974ŠENTURŠKI OKTET28
37281Klenovšek Urh1996Triatlonski Klub Ljubljana28
37281Kastelic Peter1983GIBIT28
40261Krašovec Davor197626
40261Debeljak Aleš1979ŠD Ljubljanske mlekarne26
40261Florjanič Marko1981ŠD Suhadole26
40261Dolinar Grega1986TK RIBNICA26
40262Potočnik Janez1972AGP Pro1214
45251Lajevec Miha1984KŠD Peče25
45251Globočnik Dušan1978KD PAPEZ25
45251Volkar Franci1976ŠKD MEKINJE25
45252Godnov Kristjan1994Filter team178
45251Hren Tine1999TK šmarnogorska naveza25
45251Trojer Andrej1971ŠD Nanos25
45251Mikelj Andrej197825
52241Obreza Anže1987AD HITROST24
52245Voglar Jure1991NAKLO201111
52241Lendaro Robert1970AK Sevnica24
55231Krkoč Jernej1977ŠD NANOS PODNANOS23
55231Milinkovič Luka199523
55232Brulc Ervin1987AK jači tlači149
55231Juvan Miha1975ŠD METEK23
59221Vivod Milan1966ŠD TEAM22
59221Jurančič Matej198122
61211Kirn Jože1965Tržiške strele21
61211Jelovčan Dušan1987ŠD Mošnje21
61211Brenk Matjaž1974ak kranj21
61211Spanring Klemen2002AD SLOVENSKA BISTRICA21
61211Pavšek Jani1972Gasa21
61211Harnold Peter197821
61213Jerala Borut1972LET'S DANCE1515
68201Sojer Uroš197620
68203Bajec Herman1965ŠKD MEKINJE1811
68201Balić Edis199420
68207Vajs Gregor1978VITEZI DOBREGA TEKA11161111
68202Štrukelj Peter1982182
73191Lipovšek Jan1995Študentski klub Kamnik19
73191Mrak Dušan196119
73191Gregorič Uroš197819
73197Valant Rajko1961TEČEMO Z NASMEHOM - KLEMEN DOLENC11151111
77181Železnikar Janko1961NŠD Medvode18
77182Adamič Marko1967B.V.G. GULČ - BTS COMPANY153
77181Finžgar Bogdan1961AGP - PRO18
77185Gašperšič Gregor1972TEČEMO Z NASMEHOM - KLEMEN DOLENC141111
81171Strohmaier Mark1973STV Global17
81171Vidic Tadej198517
81174Iglič Robert1970RADOMLJE11411
84161Cvajnar Bojan1958TD Žlebe16
84161Vučko Vlado1978TK TRISPORT EXOTERM16
84161Gros Joža1980Podnart16
84161Zornik Klemen1978TD Bovec16
88152Krkoč Urban2002ŠD NANOS PODNANOS141
88151Eržen Žiga1992Tržič15
88153Lešnik Štefan1951861
88151Meglič Matic2003TSK Triglav15
92141Godler Rok1989IHelp14
92145Meglič Miran1974TRžIč111011
92141Korošec Rok1993ŠD ŠMARTNO14
92141Bulovec Grega198214
92141Senica Rudi1981KŠD Peče14
97131Sever Sandi197313
97131Vrečar Branko1966TK Šmarnogorska naveza13
97131Rozman Aleš1963ŠD Lom13
97131Bahčič Robert196613
101121Novak Uroš197712
101121Galjot Benjamin198912
101126Džamastagič Senad1961JESENICE181111
101121Premrl Gregor1977Kamp Podljubelj12
101121Kotnik Gregor1990TK Trisport Exoterm12
101121Koželj Simon1992TK TRISPORT EXOTERM12
107111Potočnik Matija197311
107111Rink Aleš1978ŠD Trzin - Amfibija11
107111Sitar Denis1978ŠKD MEKINJE11
107111Kozjek Domen197511
107111Madutto Adrea1974Atletica Suja11
107112Peček Boris1973ŠD NANOS PODNANOS101
107113Benedičič Žiga1980TS RADENSKA911
114102Alpner Igor1968ŠKD MEKINJE91
114106Srečnik Drago1963GC TRŽIČ161111
114101Močnik Metod1968TEAM SLO MARATON10
114101Sušnik Aleš1982TK Trisport Exoterm10
114101Lehner Branko195710
11991Brumen Branko1975AK Ormož9
11993Škrbinc Sašo1982ŠD ŠMARTNO711
11991Hafner Boris1983HITRE ŽELVE KOMENDA9
11991Potočnik Miha19919
11997Dedić Ismet1956SIJ ELEKTRODE1151111
11995Rihtarič Marijan1951ŠD RIKITEAM-MARIBOR51111
11991Korač Jasmin19979
12682Kobe Žiga1991AK Satler Kranj-Živa voda71
12681Mraz Zdenko1967PROGLAS8
12681Strmšek Tilen1992Canifit8
12682Kveder Lado1963ŠKD MEKINJE44
12681Novak Jaka19898
13171Čebašek Miro1958TINEX ŠENČUR7
13171Anton Rok1962TKD Sovica7
13171Rozman Matej2001Tržič7
13461Jeretina Marko2001ROG AS6
13461Berčič Zoran19626
13461Čebin Marjan-rosi1966ŠD Ravenska vas6
13463Kotar Dušan1963411
13462Jerala Filip2004LET'S DANCE51
13464Ručigaj Zdravc1952ŠD PRESERJE3111
13461Slapšak Pelliccioni Luka1984ŠD TURBO M6
14155Rajgelj Franci1952ZARICA11111
14151Trstenjak Uroš1991ŠD Kranjska Gora5
14151Javornik Andrej1986GIBIT5
14155Vizjak Miljko1955ZALI LOG11111
14541Novak Primož1972Medicus4
14542Košnjek Tone1956ŠD Divji Zajci31
14541Finžgar Iztok19734
14541Sreš Simon19684
14544Gajić Mićo1954ŠKOFJA LOKA1111
14544Bohorč Miha1975RADOMLJE1111
15131Nadvešnik Tadej19813
15133Kogoj Radich Leopold1969111
15133Narat Klemen1999111
15133Radosavljević Uroš1994POSTOJNA111
15133Jelenc Vid1950KD MENGEŠ111
15131Bojko Gašper20033
15131Lajič Dalibor1979THERMOWAVE/CEBE3
15133Radosavljević Miro1967POSTOJNA111
15131Mitkovski Damjan20073
15133Radosavljević Peter2002POSTOJNA111
16121Cunja Jan19902
16122Baric Zdravko196011
16122Škrbinc Miran1960ŠD ŠMARTNO11
16122Vettorazzi Emil197611
16122Nagode Mitja1962KAMNIK11
16122Gorjup Armin1978LJUBLJANA11
16122Bohorč Bor2006RADOMLJE11
16122Rauch Robert1969KRANJ11
16122Volčini Tadej1984Filter team11
16122Povše Brane1952DU KAMNIK11
16122Vrankar Lojze1963A SMO, A NISMO?11
16122Urbanc Franci1963ŠD DIVJI ZAJCI11
16122Švab Vinko1950ZG. VETERNO11
16122Juteršek Miha1978CALCIT BIKE TEAM11
16122Hribar Darko1978KAMNIK11
16122Rojšek Tomaž1964Urniteam11
16122Horvat Miha1938SULCI KAMNIK11
16122Kern Marko1974HITRE ŽELVE KOMENDA11
16122Lipnik Branko194511
16121Krempl Marijan1955ATLETSKI KLUB KRANJ2
16121Kosmač Mitja19872
16122Lušina Mitja1991ŠD DRAŽGOŠE11
16122Dolinšek David1981KGT PAPEŽ KAMNIK11
16122Čarman Matej1983ŠKOFJA LOKA11
16122Lemark Ervin1967Scorum11
16121Osolnik Damjan1972ČEPLJE2
16122Štalec Vladimir1968AK ŽELEZNIKI11
16121Groznik Mark20072
16122Pintar Davor1983VITEZI DOBREGA TEKA11
16121Petelinšek Amadej1992TRIATLON KLUB 3KM2
16122Snedec Franci1961CANIFIT TEAM11
16122Oman Tomaž1983LTH AKTIV11
16122Sršen Rajko1962KGT PAPEŽ KAMNIK11
16122Hanžel Vjeran Frank1976IHELP11
16122Mišov Dragan1947PODLUBNIK11
19611Belak Hieronim1986RADENSKA - RONI TEAM1
19611Sporn Jakob1980GODIČ1
19611Vodnik Iztok1986ŠD ZAGORICA1
19611Osenar Sašo1980KD MENGEŠ1
19611Zadravec Andrej1991LENOVO1
19611Kveder Borut1986HOFER TRGOVINA D.O.O.1
19611Petrušič Rok1987JELES1
19611Primc Marko19611
19611Sečan Milivoj1979TEKAČI 11071
19611Sinkovič David1980ŠPORTNE AKTIVNOSTI IZOLA1
19611Bartelj Dušan1965IPA KLUB LJUBLJANA1
19611Vidmar Janez19761
19611Blatnik Davor1980ROŽIČNO1
19611Klančnik Gregor1986SPODNJE DUPLJE1
19611Kitanović Aleksandar1979TEKAČI 11071
19611Frlan Rok1979ŠD POLJANE1
19611Serko Matevž1979SIWIM TEAM1
19611Zabret Vili19631
19611Aljančič Jure1994PUSTOLOVEC RAJD1
19611Mali Karol1954GODIČ1
19611Misja Vladimir1947ZADRUŽNA1
19611Rožman Franc1957OKOSLAVCI1
19611Debenec Bojan1957TRIATLONSKI KLUB LJUBLJANA1
19611Pančur Franc1957POTOK1
19611Jesenko Andrej1957STARA LOKA1
19611Knavs Anton1956KLJUKA1
19611Stele Vladimir19654X4 OFF-ROAD CLUB1
19611Cehun Srečko1957ŠD SUHADOLE1
19611Prešeren Tone1950TELOVADNICA JANJA1
19611Pustovrh Niko1967KNAUF INSULATION1
19611Ereiz Ivo1965SERJUČE1
19611Kmetič Miran1966KISOVEC1
19611Polajžer Zlatko1966HROVAČA1
19611Seničar Zdravko1966DRAMLJE1
19611Smodič Marko1980STUDENEC1
19611Čarman Janez19611
19611Vidmar Mitja1982DOMŽALE1
19611Golmajer Ažbe2002CALCIT BIKE TEAM1
19611Mali Klemen1982KGT PAPEŽ KAMNIK1
19611Klemenc Tone1955ŠKD MEKINJE1
19611Bergant Niko1981KINVITAL1
19611Primožič Matej1977Modra šola teka z AC Lovše1
19611Papič Milivoj1956KD LPP1
19611Osolnik Simon19841
19611Lapaš Igor1981ŽELJKA TEAM1
19611Hribovšek Vladimir1955TEK.SI1
19611Vrankar Robert1968VGVRANKAR1
19611Mali Jernej1955SNOVIK1
19611Rus Matjaž1956LJUBLJANA1
19611Bogataj Gregor19751
19611Hočevar Milan1970ŠD ŠMARTNO1
19611Kušar Vinko1962A SMO, A NISMO?1
19611Senegačnik Marjan1961KRANJ1
19611Kreft Zdravko1961VRH NAD KRAŠNJO1
19611Breznik Andrej1961DOB1
19611Jerič Jure1962KD MENGEŠ1
19611Kancilija Marjan1971GABROVNICA1
19611Urh Anton1972SNOVIK1
19611Vodnik Brane1972ŠD ZAGORICA1
19611Kostanjevec Stojan1972PEDAGOŠKA FAKULTETA1
19611Zdolšek Ivan1973ZALOŽE1
19611Železnik Franci1973ŠD ČEŠNJICE1
19611Zupančič Silvo1961BEVKE1
19611Kepic Rajko1964HITRE ŽELVE KOMENDA1
19611Sikošek Edo1963KAMNIK1
19611Božič Ivan1963ŠD ZVD1
19611Lestan Darko1963LJUBJANA1
19611Uršič Miran1962KAMNIK1
19611Opetnik Siegfried1963HSV KLAGENFURT1
19611Vukovic Elmin1976ŠD ZAGORICA1
19611Grohar Gregor1976LJUBLJANA1
19611Polanec Primož1976TRENERT1
19611Gril Andrej1976HITRE ŽELVE KOMENDA1
19611Fajfer Boris1973RADEČE1
19611Oblak Janez1976VRHPOLJE PRI KAMNIKU1
19611Dacar Srečo1975GABROVNICA1
19611Petek Matjaž1975ŠD ŠMARTNO1
19611Kaluder Kristjan1975GORIČICA PRI MORAVČAH1
19611Lukan Gorazd1976KD MENGEŠ1
19611Hudernik Aleš1975CELJE1
19611Firm Aljaž1974ASD JAMS BIKE TEAM BUJA1
19611Smuk Boštjan1974ŠD TURBO M1
19611Sporiš Matjaž1973ŠD HOMEC1
19611Vukotič Dejan1973ŠD DIVJI ZAJCI1
19611Pikel Jernej1970BREZ KLUBA1
19611Štembal Mitja1976PENZION MOJCA1
19611Mali Anton1975ŠKD SELA1
19611Jerič Janez1976HOFER TRGOVINA D.O.O.1
19611Grčar Jože1969ŠD ELEKTRO LJUBLJANA1
19611Jerič Robert1969JUNAKI KRVAVCA1
19611Černe Andrej1969DVA OGENJČKA1
19611Štiftar Jurij1969PRIPRAVE1
19611Jeretina Primož1969KOLESARJI MENGEŠ1
19611Groznik Franci1970ŠD SUHADOLE1
19611Kajzer Janez1970BIZGECI1
19611Bitenc Jure1987AMFIBIJA1
19611Božič Primož1990HOFER TRGOVINA D.O.O.1
19611Udrih Matic1989SPORTNI FENOMEN1
19611Razboršek Rok1990TROJANE1
19611Zagoričnik Primož1989ŽLAHTNA KAPLJICA1
19611Takač Matevž1990HOFER TRGOVINA D.O.O.1
19611Klemenc Miro1990ŠD ŠMARTNO1
19611Pokovec Jurij1990ŠD ZAGORICA1
19611Razboršek Matej1991JELENK1
19611Peterka Jernej1989TORTILJE1
19611Stražar Uroš2000ŠD ŠMARTNO1
19611Hribar Tomaž1979PIRŠEVO1
19611Cevec Mirko1979VEGAN.SI1
19611Mir Rok1988RADENSKA-RONI TEAM1
19611Hribernik Matjaž1983ŠD ŠMARTNO1
19611Pivk Miha1984SOPOTNICA1
19611Galin Rok1984MODRIJAN AM1
19611Primožič Matjaž1985ŠKOFJA LOKA1
19611Rems Mitja1986ŠENČUR1
19611Brankovič Matej1986CERKLJE1
19611Barbo Sebastjan1986LJUBLJANA1
19611Birk Simon1983ŠD JAVORŠICA1
19611Breznik Andrej1987VRHPOLJE1
19611Podjed Samo1977KAMNIK1
19611Pirc Franci1965TEKAŠKI FORUM1
19611Anžin Jurij1977PENZION MOJCA1
19611Prešeren Matjaž1977PODBORŠT1
19611Rade Saša1977ŽELJKA TEAM1
19611Oitzl Nikolaj1960ZGORNJE RUTE1
19611Šmid Peter1959SREDNJE BITNJE1
19611Korošec Tone1959SP.BREŽNICA1
19611Žnidaršič Aljoša1978LJUBLJANA1
19611Svetic Franci1978VRHPOLJE1
19611Ličen Viktor1978AJDOVŠČINA1
19611Grčar Matej1996DOMŽALE1
19611Železnikar Blaž1991DOMŽALE1
19611Kapl Goran1991RADENSKA RONI TEAM1
19611Orehek Jure1992STEGNE1
19611Jeras Borut1992ŠD ŠMARTNO1
19611Vetršek Lovro1993BREZJE - ČEMŠENIK1
19611Habjan Rok1991TORTILJE1
19611Golob Urban1994ŠKD MEKINJE1
19611Stare Luka1995SP. BRNIK1
19611Stražar Matjaž1995ŠD ŠMARTNO1
19611Grm Žan1996KINVITAL1
19611Juteršek Andrej19831
19611Slokan Dušan1951Urbani tekači1
19611Prati Daniele1961PODISTICA CORREGGIO1
19611Kovič Tone19761
19611Kos Boštjan1966Športno društvo SIJ1
19611Koder Franci1957AGP-PRO1
19611Luzar Janez1992CUDV Radovljica1
19611Logar Janko19641
19611Dedić Dalibor1986CUDV Radovljica1
19611Bohinc Peter19741
19611Kaltenekar Denis19691
19611Petrovič Bor2005ND Rateče1
19611Seljak Andraž1977carxxx1
19611Zupanič Patrik1977CANIFIT TEAM1
19611Zupan Miha1989cudv radovljica1
19611Trobec Marjan19691
19611Najdek Željko19811
19611Močnik Damjan1978CUDV Radovljica1
19611Prelaz Andrej1978ŠRD KRAS - Run for Life1
19611Pipan Boštjan1988CUDV Radovljica1
19611Pajk Domen20031
19611Potočnik Aleš19791
19611Vodopivec Vinko1951Tekaška skupina 3M1
19611Terpin Milan1945Tekaška skupina 3M1
19611Škaper Gvido19701
19611Stariha Peter19821
19611Srna Klemen19841
19611Skukan Luka19931
19611Rolih Bruno1957ŠRD DOBLAR1
19611Zvonar Žiga19791
19611Zambernardi Vincenzo19781
19611Platiša Igor19631
19611Perko Mirko1962Canifit1
19611Paolato Alessandro19661
19611Oman Igor19701
19611Mohorič Primož1971AK Satler-Živa voda1
19611Mihelčič Tomaž19721
19611Redelonghi Matic1974ŠPO Rašica1
19611Puhar Maksimiljan1957Tekaška skupina 3M1
19611Polajžer Bojan19821
19611Plut Rafael1965DR Mol1
19611Trinkaus Matej19931
19611Repinc Marko1972DOM PETRA UZARJA1
19611Pavlica Davorin1974Sportradar1
19611Pirš Bor19991
19611Oražem Andraž1994Ekipa Moje-lece.si1
19611Patrin Ilya1983Pabrec1
19611Rašić Djordje19641
19611Pirš Rok19871
19611Ivančič Franc1956ŠD Nanos1
19611Gros Uroš1971ŠD Divji Zajci1
19611Sajovic Borut1960ŠD Podljubelj1
19611Peček Domen19901
19611Zupančič Samo1955AD Štajerska1
19611Soklič Ludvik1938Tržič1
19611Ambrož Janez1939Snakovo tim1
19611Zorman Stane1944Egro-PC Komenda1
19611Pesič Dejan1982Tržič1
19611Zupančič Rajko1946AD Štajerska1
19611P. Strnad Boštjan1963Bazni tabor Križe1
19611Strnad Boštjan1977ŠD Zavarovalnice Triglav1
19611Vrbnjak Karl1945ŠD Videm1
19611Sitar Slavko1939ŠD Mošnje1
19611Čertanc Jaka19811
19611Praprotnik Miha20031
19611Rožič Vid20031
19611Matijević Robert1983ŠD Trzin1
19611Leskovšek Ivo1953Telovadim1
19611Le Bihan Nicolas19821
19611Murić Rifet19631
19611Cerar Alojz19841
19611Broda Toni1987KŠD Peče1
19611Pestotnik Robert1985Ekipa Moje-lece.si1
19611Bergant Nejc1988ŠD Elektro Ljubljana1
19611Janežič Peter1974Trzin1
19611Grčar Matjaž19801
19611Erjavec Boštjan19821
19611Sušnik Alojz1944D.U. Kamnik1
19611Schaubach Borut19761
19611Žugelj Rok1983ŠD Trzin1
19611Žmavc Marko1970ŠD Elektro Ljubljana1
19611Žibert Dejan1978Amfibija1
19611Krušič Matevž19851
19611Božič Žiga19931
19611Rolih Lan2003ŠČ Rudolfa Maistra1
19611Zabret Boštjan19881
19611Bele Jože19741
19611Rolih Marko19741
19611Kovačič Damjan19841
19611Obreza Leon1996TK Trisport Exoterm1
19611Vovk Janez1967CALCIT BIKE TEAM1
19611Esih Uroš19761
19611Zupanc Klemen19821
19611Zbičajnik Sebastjan19751
19611Pavlinič Lojze19661
19611Hribar Jernej2002GSŠRM Kamnik1
19611Škrlep Marko1962Modra šola teka z AC Lovše1
19611Frantar Primož1981TK Trisport Exoterm1
19611Mišvelj Saš20041
19611Horvat Boštjan1975VEGAN.SI1
19611Ferbežar Gregor1973SLOVENSKA VOJSKA1
19611Gregorc Marko19851
19611Valas Luka1972STRATPHARMA AG1
19611Zore Žiga1989TK Trisport Exoterm1
19611Podbrežnik Branko19631
19611Krkoč Matija19831
19611Schaffer Matej19911
19611Golič Danijel19811
19611Klemenčič Pavle1963KD Mengeš1
19611Hrastovec Matjaž19621
19611Slatnar Vladislav19591
19611Jurjevič Igor19641
19611Pavlin Tomaž19671
19611Ambrožič Aleš1966PRIPRAVE1
19611Končar Boštjan19721
19611Ipavec Boštjan19781
19611Jeglič Robert19721
19611Kuhar Igor1975Modra šola teka z AC Lovše1
19611Prosen Robert19711
19611Drev Primož1974TK Trisport Exoterm1
19611Kantarević Denis1981KI & TI1
19611Vrhovnik Mohor1987Interenego1
19611Pavlin Jernej19731
19611Allison Stephen19621
19611Belič Damjan1968Čili tekači1
19611Jakšić Goran19731
19611Hojnik Peter19801
19611Guštin Robert1970Taekwon-do klub Radovljica1
19611Matos Bošdan19731
19611Loredan Verjanko19571
19611Konc Rožle2008AK Špela1
19611Košir Matevž2005ND Rateče1
19611Benc Marjan1983RD REVOZ1
19611Jenko Ožbej20061
19611Blažič Matija1946Tekaška skupina 3M1
19611Bajnoci Tim20041
19611Andrejc David1986Andrejci1
19611Bartol Janez19711
19611Gortnar Jernej19951
19611Fagatidini Luigi1967G.S. Toccalmatto1
19611Brcar Roman19701
19611Činkole Stane1953Priprave1
19611Deganutti Enzo1960G. M. TEENAGER STARANZANO1
19611Čuček Matjaž1977IPA KLUB LJUBLJANA1
19611Hribar Matjaž1967Modra šola teka z AC Lovše1
19611Petek Tone1946ŠKD Mekinje1
19611Drofenik Timotej19931
19611Sušnik Franc1964KGT Papež1
19611Kurtović Alen19861
19611Pinosa Mitja19731
19611Bezgovšek Janko1973ŠENTJURSKE MRAVLJICE1
19611Rožman Aleksander1976Modra šola teka z AC Lovše1
19611Dobrin Marislav19411
19611Jenko Peter19711
19611Kotnik Nejc1993TK Trisport Exoterm1
19611Cestnik Boštjan1971Modra šola teka z AC Lovše1
19611Šarc Matija1968TK Trisport Exoterm1
19611Peršin Boštjan19791
19611Tomanič Ilija19741
19611Pavlin Gašper19821
19611Omovšek Andrej19631
19611Karič Mark19961
19611Kolman Uroš19831

Ženske:
M. abs.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.7.t.
11816Skube Nives1996SLO MARATON & PROGLAS353540403125
21167Knez Tadeja1976DOB18222525222218
31076Dacar Darja1981TOPOLE20232628910
4945Lušina Manja1996ŠD DRAŽGOŠE282321157
5817Mohorč Lilijana1964TRŽIČ101723161511
6712Mali Nuša2001AK DOMŽALE4031
7674Perc Veronika1997ŠD AD-VENTURE.SI16202011
8663Jerala Marjeta1972LET'S DANCE252516
9636Mohorič Janja1958KRANJ1212215131
9632Klinar Tina1994PRIJAVIM.SE3528
11592Radkovič Nataša1982ADDIKO BANKA2831
12522Klančnik Pobežin Karmen1990ŠD NAKLO2626
13492Bele Kristina1974AK Pivka2425
14401Tier Jessica1983Atletica Suja40
14401Krišnar Neja1991KGT Papež40
14401Vrečar Ana1995TK Šmarnogorska naveza40
14401Koligar Mojca1982KGT PAPEŽ KAMNIK40
18396Lunar Mateja1980HUDI GRABEN11810911
19383Kuhar Mateja1988RAVNE PRI ŠMARTNEM17174
20374Stojc Jožica1979TELOVADNICA JANJA142111
20372Kolman Alenka19672017
22351Vrtačič Tjaša2000GSŠRM Kamnik35
22351Dolinar Majdič Simona1984TRIATLON KLUB RIBNICA35
22351Žerjav Neža1999ND Rateče35
22351Jalen Tamara198435
26311Vetrih Renata1974Unitur Zreče31
26311Turk Maruša1990Filter team31
26311Race Petra197531
26311Medja Lucija2004AK Radovljica31
30302Kovač Klavdija1974tečemo z nasmehom Klemen Dolenc1713
31295Petač Jolanda1963A SMO, A NISMO?213941
32284Žnidar Nina1982TELOVADNICA JANJA111511
32281Torkar Saša1986TK UTRIP28
32281Pluško Lana2000Triatlonski klub Ljubljana28
32281Kržan Špela197428
36273Kotar Lana19967128
37261Karaman Sabina199026
37261Meglič Meta197326
37261Šebenik Minka1968AK DOMŽALE26
37261Ahačič Dominika1991GIBIT26
37264Vertnik Ivanka1957SP.BRNIK17171
42251Kropar Lucija2001ATLETSKI KLUB KRANJ25
43241Aljančič Nataša1969PUSTOLOVEC RAJD24
43241Osolnik Lejla2006KAMNIK24
43241Eržen Alenka197824
43241Lepir Katja1977Individualec24
43242Petraš Slavka1959Priprave LM186
43241Ahčin Matejka197024
43241Radej Alenka1983BLANCA24
50231Drnovšek Monja1977SLO MARATON & PROGLAS23
50231Kukovič Špela2003ATLETSKI KLUB KRANJ23
50231Robnik Urška1974IPA KLUB LJUBLJANA23
50231Puc Lara1998Canifit23
54221Sajovic Ema1992ŠD Podljubelj22
54221Sveti Oblak Darja1977VRHPOLJE PRI KAMNIKU22
54222Bogataj Helena1967KAMNIK166
54221Moneta Tara1997Klub Radovljiških študentov22
58211Planko Nataša1971TK Trisport Exoterm21
58211Slatnar Stanka197121
58211Potočnik Zoja2004TSK Bled21
58211Truden Sara1992Tržič21
58211Zupan Špela1987KGT PAPEŽ KAMNIK21
63201Ropret Petra19813k-sport20
63201Bozoki Zita1987#werunthis20
63201Žlogar Ivica1967LJUBLJANA20
66192Bohorč Saša1980RADOMLJE181
66191Gričar Polonca1965Tekaški forum19
66191Šmitek Maja198719
66191Kejžar Anamarija1971DOM PETRA UZARJA19
66191Valenčič Andreja197419
66191Kocjan Tina1961ŠD Dvig Vrhnika19
66191Flerin Mojca1980KAMNIšKI ORIENTACIJSKI KLUB19
66191Čelesnik Tamara1989ŠKD MEKINJE19
74181Jerina Špela199018
74181Šumah Ana1996TRIATLON KLUB 3KM18
76171Glušič Mateja197917
76171Ložar Kmalu Kos Kaja1988JUNIJKA 201717
76171Babič Elizabeta1965TEČEMO Z NASMEHOM KLEMEN DOLENC17
76172Selan Tatjana1972Križe314
80161Vrbec Katarina1971Tek.si16
80161Toni Skubic Tjaša198416
82151Grm Ksenija1969KINVITAL15
82151Košir Tinkara2004ATLETSKI KLUB KRANJ15
84141Absec Aneta196814
84141Razingar Polona198614
84141Mays Maria197414
84141Podbevšek Urška1980ŠD Elektro Ljubljana14
84141Baloh Janja1973TELOVADNICA JANJA14
84145Pavlič Darja1963ZGOŠA18311
90131Habjan Sabina1997Železniki13
90131Kramberger Tanja198313
90131Grmovšek Sonja1984ŠD KINVITAL13
90131Žerjav Andreja1975JURIŠNA VAS13
94121Kantarević Lučka198412
94121Raner Mojca1969KINVITAL12
94121Dobrotinšek Anita1975AD ŠTAJERSKA12
94121Kozar Sabine197112
94121Tolar Monika198012
99111Lavrič Sabina199111
99112Škrjanec Tatjana1963ŠD ELEKTRO LJUBLJANA101
99112Robida Mira1953ŠD SKB101
99115Medved Marjetka1963LIVEK17111
99111Razingar Andrejka197011
99113Meglič Jana1962VADIČE911
99111Kocjan Špela1984ŠD Elektro Ljubljana11
99111Vodnjov Kaja1991Filter team11
99111Waljas Polona197111
108101Cuznar Martina197510
108101Petkovič Brigita196110
11091Urbanc Eva1984ŠD DIVJI ZAJCI9
11091Hladnik Barbka1972AD Olimpik9
11091Tominec Maša19769
11381Jeretina Katja1997KD MENGEŠ8
11381Kuhar Urša2003AK Kranj8
11381Rahija Suzana1989Ekipa Moje-lece.si8
11381Lončarek Anja19978
11381Stevanović Gorica1969Tečemo z namsehom - Klemen Dolenc8
11871Bartol Polona19757
11871Bolta Nina1964BREZ KLUBA7
11871Štular Alenka19807
11872Maler Antonina197361
11873Marinović Sara1988LJUBLJANA511
11872Tavčar Mojca196716
12461Popovič Krupenko Andreja19756
12461Dolinar Ciria1972Kranj6
12461Mrak Nataša1980Tečemo z nasmehom Klemen Dolenc6
12461Bavdek Simona19666
12851Logar Apolonija19675
12851Gruntar Irena1956Vitezi dobrega teka5
12851Teraž Amadeja1989KGT PAPEŽ KAMNIK5
12852Kaluder Saša1976PRIPRAVE LJMARATON41
12851Grojzdek Karmen1983TK Trisport Exoterm5
12851Šiftar Jožica1953Radgona5
13441Novak Mira19804
13441Resman Sonja19594
13441Rozman Romana1966AD Olimpik4
13731Mali Karmen1982ŠD ŠMARTNO – TELOVADNICA JANJA3
13731Rink Marjeta1953ŠD Trzin3
13731Čarman Mateja19623
13731Bergoč Jana19613
14122Žibert Darinka1973ŠKD MEKINJE11
14121Bajnoci Albreht Špela19772
14122Mali Barbara1980ZNOJILE11
14122Bradač Irena1971TK TRISPORT EXOTERM11
14122Thuma Polona1976KAMNIK11
14121Levec Jana1996Študentski klub Kamnik2
14122Koprivšek Justina195311
14122Klemen Tatjana1962KAMNIK11
14122Amigoni Maja1975ŠKOFJA LOKA11
14121Cvišič Dragica1958LJ-TEKAČI2
14121Košir Petra19882
14122Šerbec Tinka1984POGUMNA11
14121Moneta Marija1969tečemo z nasmehom Klemen Dolenc2
14122Milič Marinka1961ŠKD MEKINJE11
14122Justin Stanka196611
14122Omerzel Danijela197511
15711Kanižar Meta1960TELOVADNICA JANJA1
15711Maruša Mazovec1978TELOVADNICA JANJA1
15711Petelinšek Jana1960ŠD RADOST1
15711Slapar Slavka1960BREG1
15711Spruk Branka1962TELOVADNICA JANJA1
15711Štupar Ema1962MOSTE1
15711Bilban Saša1978URBANI TEKAČI1
15711Zabret Danica1957DOMŽALE1
15711Meža Boža1957TURNI.SI1
15711Baloh Mihelca1953TELOVADNICA JANJA1
15711Tičar Zlatka1958ŠPORTNO DRUŠTVO PARTIZAN DOLSKO1
15711Tičar Marta1966SNOVIK1
15711Prešeren Poldka1953TELOVADNICA JANJA1
15711Rihtaršič Nika1999ŠKOFJA LOKA1
15711Kitanović Nudžejma1981TEKAČI 11071
15711Pavlović Ivana1982ŽELJKA TEAM1
15711Grum Petra1982LJUBLJANA-POLJE1
15711Berlec Barbara1983DOBENO1
15711Udovč Nataša19741
15711Turk Romana1963Filter team1
15711Rems Anita1984ŠENČUR1
15711Gobbo Živa1979TEKAČI 11071
15711Bošković Ribarski Marija1981BREG PRI BOROVNICI1
15711Krašovec Darja1966TELOVADNICA JANJA1
15711Milanovič Anuša1980HOFER TRGOVINA D.O.O.1
15711Jerič Mateja1980TELOVADNICA JANJA1
15711Mohorič Mateja1980SELCA1
15711Jerman Ana1952ATLETSKI KLUB KRANJ1
15711Drolc Milka1962SNOVIK1
15711Kušar Andreja1964A SMO, A NISMO?1
15711Jerič Maja1964KD MENGEŠ1
15711Zupančič Nasta1966BEVKE1
15711Ivančič Vladimira1963Rakek1
15711Ašanin Renata1977LJUBLJANA1
15711Šolaja Ksenija1987ŽELJKA TEAM1
15711Debeljak Barbara1982Wien1
15711Skvarča Janja1978GODIČ1
15711Poljanšek Nuša1978SREDNJA VAS1
15711Štiftar Gabrijela1977HOFER TRGOVINA D.O.O.1
15711Rodić Željka1977ŽELJKA TEAM1
15711Žibert Renata1977LASENO1
15711Mrak Marija1975DOM PETRA UZARJA1
15711Dobre Mojca1970DOM PETRA UZARJA1
15711Lužar Meta1971DOM PETRA UZARJA1
15711Košar Janja1978AK Sevnica1
15711Lombar Jelka1971DOM PETRA UZARJA1
15711Janžekovič Mojca1975TELOVADNICA JANJA1
15711Mali Irena1975ŠD ŠMARTNO1
15711Keuc Bernarda1974POTOČE1
15711Keržan Brigita1973DOMŽALE1
15711Novak Helena1973MORAVČE1
15711Strašek Dragica1952DMSBZT CELJE1
15711Gerič Nataša1971TELOVADNICA JANJA1
15711Pajenk Marjanca1950DOMŽALE1
15711Hribar Marija1968TELOVADNICA JANJA1
15711Jekoš Blaži Angelca1967CELJE1
15711Leskovec Tadeja1967TELOVADNICA JANJA1
15711Obrez Jelka1967DMSBZT CELJE1
15711Lovše Vida1967LJUBLJANA1
15711Velenšek Alenka1971DMSBZT CELJE1
15711Škafar Novak Urška1970HOFER TRGOVINA D.O.O.1
15711Krpič Urša1988ŠKOFJA LOKA1
15711Božič Nataša1969RADOMLJE1
15711Kajzer Maja1972BIZGECI1
15711Lužovec Minka1972PRIPRAVE1
15711Horvat Suzana1968DOM PETRA UZARJA1
15711Mali Urša1973ŠD ŠMARTNO1
15711Dekleva Lea1969LJUBLJANA1
15711Krašovec Bogdana1969TRZIN1
15711Gros Sabina1973ŠD Divji Zajci1
15711Rozman Eva2006ŠRD Omega Air1
15711Tartara Maja1985Modra šola teka z AC Lovše1
15711Capuder Juteršek Ana19831
15711Škrlj Barbara19731
15711Šiljak Rajna19561
15711Šerbinek Zdenka Nena19771
15711Konič Martina19721
15711Škrbinc Štefka1964ŠD ŠMARTNO1
15711Ambrožič Darja1966PRIPRAVE1
15711Šerbinek Nataša19751
15711Povšič Monika1971TK Trisport Exoterm1
15711Burja Nives1961Modra šola teka z AC Lovše1
15711Horvat Klavdija1965Modra šola teka z AC Lovše1
15711Janežič Klara19941
15711Horvatiček Dita19721
15711Čepin Romana1965Modra šola teka z AC Lovše1
15711Rožman Doris1974Modra šola teka z AC Lovše1
15711Meglič Nika1992Študentski klub Kamnik1
15711Nose Nataša1976Modra šola teka z AC Lovše1
15711Svetlin Kastelic Nadja19731
15711Vehovar Valentina1971Amfibija1
15711Peternel Ula2005ND Rateče1
15711Močnik Anita1984CUDV Radovljica1
15711Trebušak Natalija19891
15711Zevnik Alja19741
15711Nolde Nataša1976TK Trisport Exoterm1
15711Sovdat Petra1980#MISMOKLEZARADHRANE1
15711Černigoj Milena1962ŠRD Omega Air1
15711Bukovec Martina19631
15711Peček Ana19681
15711Ostojić Tamara19871
15711Biberović Sanela1978DOM PETRA UZARJA1
15711Stupar Nada1965DPU1
15711Tišler Sušnik Vesna1973Tržič1
15711S. Podlesnik Barbara1974Bazni tabor Križe1
15711Novak Jožica19421
15711Bas Isil19831
15711Vukotić Vinka1964DOM PETRA UZARJA1
15711Zabret Polona1997DOMŽALE1
15711Cestnik Andreja1975Modra šola teka z AC Lovše1
15711Dečman Nika20011
15711Juvan Maca1956/1
15711Oplotnik Lucija1995ČEČE1
15711Pangeršič Katarina1995KAMNIK1
15711Kreft Tjaša1994VRH NAD KRAŠNJO1
15711Grkman Nina1997PODSTUDENEC1
15711Lipar Martina1974Modra šola teka z AC Lovše1
15711Jakšič Petra1998PODLUBNIK1
15711Rajh Tjaša1993DOMŽALE1
15711Švigel Klavdija1993VRHNIKA1
15711Redžić Medina1991HOFER TRGOVINA D.O.O.1
15711Šipelj Špela1990PULZ ŠPORT1
15711Seljak Janja1990HOFER TRGOVINA D.O.O.1
15711Zupančič Lidija1990AK jači tlači1
15711Zorman Verica1959ZPIZ1
15711Feužer Tamara19821
15711Jerin Sonja1998Modra šola teka z AC Lovše1
15711Purnat Zvonka19611
15711Primc Vida19651
15711Kuhar Sonja1976Modra šola teka z AC Lovše1
15711Sitar Liza19771
15711Cerar Barbara19701
15711Železnikar Sara1992Študentski klub Kamnik1
15711Ložar Daša1985Modra šola teka z AC Lovše1
15711Kubale Petrina19761
15711Pezdirc Katarina1981Modra šola teka z AC Lovše1
15711Šolinc Mojca19711
15711Omovšek Kristina1993Študentski klub Kamnik1
15711Leskovar Mira19751
15711Sušnik Mojca19891
15711Mali Pisek Urša19751
15711Ložar Polona1972Modra šola teka z AC Lovše1
15711Miklič Tanja1979Modra šola teka z AC Lovše1