Gorenjska, moj planet 2018

Tekme v pokalu:
1. tekma - 12. Tek po ulicah Tržiča, Tržič, 07.04.2018
2. tekma - 20. Tek Petra Levca Skirca, Trzin, 21.04.2018
3. tekma - 5. Brezjanski tek, Brezje, 02.06.2018
4. tekma - Radol'ška 10ka 2018, Radovljica, 22.06.2018
5. tekma - Kranjskogorska desetka, Kranjska Gora, 15.08.2018
6. tekma - 10. Veronikin tek, Kamnik, 13.10.2018
7. tekma - 18. Miklavžev tek, Snovik, 02.12.2018
Število tekem, ki štejejo za točkovanje: najboljših 5
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Št. udeležencev: 797

Razvrstitev po kategorijah
Moški do 29 let
M.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.7.t.
11575Krajnik Aleš1989AD Olimpik2828403526
21454Bregar Gašper1990KGT PAPEŽ KAMNIK40353535
31155Voglar Jure1991NAKLO3528181618
4622Medved Jakob2002TRIATLONSKI KLUB LJUBLJANA3131
5593Radosavljević Uroš1994POSTOJNA261716
6572Godnov Kristjan1994Filter team2631
7532Ravnikar Žan2000MOSTE2825
7532Uršič Nejc2001KGT PAPEŽ KAMNIK2528
9492Avbelj Domen1999KGT PAPEŽ KAMNIK2326
10452Krkoč Urban2002ŠD NANOS PODNANOS2421
11442Jerala Filip2004LET'S DANCE2420
11442Kobe Žiga1991AK Satler Kranj-Živa voda2519
13433Narat Klemen199922129
14401Baumgartner Filip1998Baumi Team40
14401Milinkovič Luka199540
14401Gaberšček Tobi2002AD Mass40
14401Bečan Timotej1996KGT PAPEŽ KAMNIK40
14401Bojanc Klemen199840
19363Radosavljević Peter2002POSTOJNA24102
20351Žepič Žan1998AK Krka35
20351Rezai Bashir1995TK Šmarnogorska naveza35
22342Lušina Mitja1991ŠD DRAŽGOŠE259
23311Kožar Uroš1991KINVITAL31
23311Galjot Benjamin198931
23311Spanring Klemen2002AD SLOVENSKA BISTRICA31
23311Hren Tine1999TK šmarnogorska naveza31
27281Klenovšek Urh1996Triatlonski Klub Ljubljana28
27281Potočnik Miha199128
29261Lipovšek Jan1995Študentski klub Kamnik26
29261Mitkovski Damjan200726
29261Novak Jaka198926
32251Eržen Žiga1992Tržič25
32251Balić Edis199425
32251Groznik Mark200725
35241Rožič Vid200324
35241Pajk Domen200324
35241Meglič Matic2003TSK Triglav24
35241Korošec Rok1993ŠD ŠMARTNO24
35241Praprotnik Miha200324
35241Rozman Matej2001Tržič24
41231Koželj Simon1992TK TRISPORT EXOTERM23
41231Bojko Gašper200323
41231Godler Rok1989IHelp23
41231Zupan Miha1989cudv radovljica23
45221Luzar Janez1992CUDV Radovljica22
45221Kotnik Gregor1990TK Trisport Exoterm22
45221Strmšek Tilen1992Canifit22
45221Jeretina Marko2001ROG AS22
49211Korač Jasmin199721
49211Trstenjak Uroš1991ŠD Kranjska Gora21
49211Pirš Bor199921
52201Petelinšek Amadej1992TRIATLON KLUB 3KM20
52201Cunja Jan199020
52201Oražem Andraž1994Ekipa Moje-lece.si20
55191Mišvelj Saš200419
55191Peček Domen199019
55191Orehek Jure1992STEGNE19
58181Zore Žiga1989TK Trisport Exoterm18
59171Obreza Leon1996TK Trisport Exoterm17
59171Golob Urban1994ŠKD MEKINJE17
61161Gortnar Jernej199516
62151Bajnoci Tim200415
62151Stare Luka1995SP. BRNIK15
62151Hribar Jernej2002GSŠRM Kamnik15
65141Pokovec Jurij1990ŠD ZAGORICA14
65141Božič Žiga199314
65141Petrovič Bor2005ND Rateče14
68131Aljančič Jure1994PUSTOLOVEC RAJD13
68131Stražar Matjaž1995ŠD ŠMARTNO13
68131Jenko Ožbej200613
71121Zadravec Andrej1991LENOVO12
71121Razboršek Rok1990TROJANE12
73111Skukan Luka199311
73111Schaffer Matej199111
73111Grm Žan1996KINVITAL11
76102Bohorč Bor2006RADOMLJE64
76101Golmajer Ažbe2002CALCIT BIKE TEAM10
76101Božič Primož1990HOFER TRGOVINA D.O.O.10
7991Konc Rožle2008AK Špela9
8081Karič Mark19968
8081Rolih Lan2003ŠČ Rudolfa Maistra8
8081Udrih Matic1989SPORTNI FENOMEN8
8371Košir Matevž2005ND Rateče7
8371Stražar Uroš2000ŠD ŠMARTNO7
8371Kotnik Nejc1993TK Trisport Exoterm7
8661Trinkaus Matej19936
8661Peterka Jernej1989TORTILJE6
8851Drofenik Timotej19935
8851Razboršek Matej1991JELENK5
9031Zagoričnik Primož1989ŽLAHTNA KAPLJICA3
9111Jeras Borut1992ŠD ŠMARTNO1
9111Železnikar Blaž1991DOMŽALE1
9111Kapl Goran1991RADENSKA RONI TEAM1
9111Klemenc Miro1990ŠD ŠMARTNO1
9111Takač Matevž1990HOFER TRGOVINA D.O.O.1
9111Vetršek Lovro1993BREZJE - ČEMŠENIK1
9111Habjan Rok1991TORTILJE1
9111Grčar Matej1996DOMŽALE1

Moški 30-39 let
M.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.7.t.
11516Osolnik Gregor1979AMBROŽ TEAM353135252523
21003Grenier Sebastien1980La Possession403525
3773Potočnik Uroš1988ŠKD MEKINJE282821
4592Bajde Matej1982SENOŽETI3128
5572Žitnik Urban1986TRŽIČ3126
6532Brulc Ervin1987AK jači tlači2825
7502Štrukelj Peter19822822
8473Škrbinc Sašo1982ŠD ŠMARTNO23168
9453Benedičič Žiga1980TS RADENSKA26145
10422Volčini Tadej1984Filter team2418
11401Koprivnik Žiga198740
11401Lajič Dalibor1979THERMOWAVE/CEBE40
11401Porenta Primož1988AD OLIMPIK40
11401Zupan Klemen198640
11401Florjanič Marko1981ŠD Suhadole40
11401Kastelic Peter1983GIBIT40
17351Benc Marjan1983RD REVOZ35
17351Zvonar Žiga197935
17351Dolinar Grega1986TK RIBNICA35
17351Robič Marjan198235
17351Lajevec Miha1984KŠD Peče35
22342Oman Tomaž1983LTH AKTIV1519
22342Čarman Matej1983ŠKOFJA LOKA1717
24311Jelovčan Dušan1987ŠD Mošnje31
24311Obreza Anže1987AD HITROST31
24311Gros Joža1980Podnart31
27281Polajžer Bojan198228
27281Debeljak Aleš1979ŠD Ljubljanske mlekarne28
29261Jurančič Matej198126
29261Hojnik Peter198026
29261Sušnik Aleš1982TK Trisport Exoterm26
29261Vidic Tadej198526
29261Senica Rudi1981KŠD Peče26
34251Pesič Dejan1982Tržič25
34251Kolman Uroš198325
34251Potočnik Aleš197925
37241Andrejc David1986Andrejci24
37241Bulovec Grega198224
37241Hafner Boris1983HITRE ŽELVE KOMENDA24
37242Pintar Davor1983VITEZI DOBREGA TEKA204
37241Kosmač Mitja198724
37241Slapšak Pelliccioni Luka1984ŠD TURBO M24
43231Javornik Andrej1986GIBIT23
43231Pestotnik Robert1985Ekipa Moje-lece.si23
43231Srna Klemen198423
46221Stariha Peter198222
46221Vidmar Mitja1982DOMŽALE22
46221Matijević Robert1983ŠD Trzin22
46221Nadvešnik Tadej198122
50211Najdek Željko198121
50211Kovačič Damjan198421
50211Žugelj Rok1983ŠD Trzin21
53201Frantar Primož1981TK Trisport Exoterm20
53201Bitenc Jure1987AMFIBIJA20
53201Bergant Nejc1988ŠD Elektro Ljubljana20
56191Gregorc Marko198519
56191Dedić Dalibor1986CUDV Radovljica19
56191Cerar Alojz198419
59181Zupanc Klemen198218
59181Le Bihan Nicolas198218
59181Bergant Niko1981KINVITAL18
62171Čertanc Jaka198117
62171Pipan Boštjan1988CUDV Radovljica17
64161Mir Rok1988RADENSKA-RONI TEAM16
64161Erjavec Boštjan198216
66151Brankovič Matej1986CERKLJE15
66151Pirš Rok198715
68141Grčar Matjaž198014
68141Cevec Mirko1979VEGAN.SI14
70131Frlan Rok1979ŠD POLJANE13
70131Krušič Matevž198513
70131Broda Toni1987KŠD Peče13
73121Krkoč Matija198312
73121Patrin Ilya1983Pabrec12
73121Mali Klemen1982KGT PAPEŽ KAMNIK12
76111Golič Danijel198111
76111Birk Simon1983ŠD JAVORŠICA11
78101Sinkovič David1980ŠPORTNE AKTIVNOSTI IZOLA10
78101Serko Matevž1979SIWIM TEAM10
8091Osolnik Simon19849
8091Pivk Miha1984SOPOTNICA9
8281Kantarević Denis1981KI & TI8
8371Galin Rok1984MODRIJAN AM7
8371Vrhovnik Mohor1987Interenego7
8562Dolinšek David1981KGT PAPEŽ KAMNIK51
8561Vodnik Iztok1986ŠD ZAGORICA6
8561Zabret Boštjan19886
8841Osenar Sašo1980KD MENGEŠ4
8931Primožič Matjaž1985ŠKOFJA LOKA3
8931Juteršek Andrej19833
9121Peršin Boštjan19792
9121Barbo Sebastjan1986LJUBLJANA2
9311Rems Mitja1986ŠENČUR1
9311Pavlin Gašper19821
9311Hribernik Matjaž1983ŠD ŠMARTNO1
9311Hribar Tomaž1979PIRŠEVO1
9311Kurtović Alen19861
9311Smodič Marko1980STUDENEC1
9311Petrušič Rok1987JELES1
9311Breznik Andrej1987VRHPOLJE1
9311Klančnik Gregor1986SPODNJE DUPLJE1
9311Belak Hieronim1986RADENSKA - RONI TEAM1
9311Kveder Borut1986HOFER TRGOVINA D.O.O.1
9311Sečan Milivoj1979TEKAČI 11071
9311Kitanović Aleksandar1979TEKAČI 11071
9311Blatnik Davor1980ROŽIČNO1
9311Lapaš Igor1981ŽELJKA TEAM1
9311Sporn Jakob1980GODIČ1

Moški 40-49 let
M.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.7.t.
11554Bertoncelj Uroš1975ŠD KOLOKA40404035
21346Eržen Igor1973ŠKOFJA LOKA283526212419
31114Petek Tomo1970ŠD ŠMARTNO31262628
41057Vajs Gregor1978VITEZI DOBREGA TEKA242325171611
5814Iglič Robert1970RADOMLJE25202511
6783Jerala Borut1972LET'S DANCE312225
7745Meglič Miran1974TRžIč221922101
8585Gašperšič Gregor1972TEČEMO Z NASMEHOM - KLEMEN DOLENC24141235
9562Zupan Stanko1977ŠD Nanos2531
9563Kogoj Radich Leopold1969191720
11492Kolenc Janez1972ŠD Gorje2821
12482Peček Boris1973ŠD NANOS PODNANOS2523
13462Potočnik Janez1972AGP Pro2323
14401Beke Matej197140
14401Krašovec Davor197640
14404Bohorč Miha1975RADOMLJE221611
14401Volkar Franci1976ŠKD MEKINJE40
14402Vettorazzi Emil19762416
14401Soklič Tomaž1974ŠENTURŠKI OKTET40
20351Trojer Andrej1971ŠD Nanos35
20351Globočnik Dušan1978KD PAPEZ35
20351Lendaro Robert1970AK Sevnica35
20351Kralj Stanislav1970Matick35
20351Mikelj Andrej197835
25311Krkoč Jernej1977ŠD NANOS PODNANOS31
25311Pavšek Jani1972Gasa31
25311Harnold Peter197831
25311Juvan Miha1975ŠD METEK31
29302Juteršek Miha1978CALCIT BIKE TEAM1416
30281Sojer Uroš197628
30281Brenk Matjaž1974ak kranj28
30281Novak Uroš197728
30281Vučko Vlado1978TK TRISPORT EXOTERM28
34261Gregorič Uroš197826
34261Rink Aleš1978ŠD Trzin - Amfibija26
34261Premrl Gregor1977Kamp Podljubelj26
34261Sitar Denis1978ŠKD MEKINJE26
38251Strohmaier Mark1973STV Global25
39241Sever Sandi197324
39241Zornik Klemen1978TD Bovec24
39241Osolnik Damjan1972ČEPLJE24
42231Potočnik Matija197323
42231Jerič Robert1969JUNAKI KRVAVCA23
42231Gros Uroš1971ŠD Divji Zajci23
45221Kozjek Domen197522
45221Madutto Adrea1974Atletica Suja22
45221Pikel Jernej1970BREZ KLUBA22
48211Repinc Marko1972DOM PETRA UZARJA21
48211Ferbežar Gregor1973SLOVENSKA VOJSKA21
48211Finžgar Iztok197321
48211Pavlica Davorin1974Sportradar21
48211Hudernik Aleš1975CELJE21
53201Strnad Boštjan1977ŠD Zavarovalnice Triglav20
53201Valas Luka1972STRATPHARMA AG20
53201Vukovic Elmin1976ŠD ZAGORICA20
53201Brumen Branko1975AK Ormož20
53201Janežič Peter1974Trzin20
58191Novak Primož1972Medicus19
58191Zupanič Patrik1977CANIFIT TEAM19
58191Čuček Matjaž1977IPA KLUB LJUBLJANA19
61181Horvat Boštjan1975VEGAN.SI18
61181Jeretina Primož1969KOLESARJI MENGEŠ18
61181Trobec Marjan196918
61181Žmavc Marko1970ŠD Elektro Ljubljana18
61181Mihelčič Tomaž197218
66171Žnidaršič Aljoša1978LJUBLJANA17
66171Esih Uroš197617
66171Oman Igor197017
69161Schaubach Borut197616
70151Smuk Boštjan1974ŠD TURBO M15
70151Bogataj Gregor197515
70152Hribar Darko1978KAMNIK132
70151Kaltenekar Denis196915
70151Brcar Roman197015
70151Žibert Dejan1978Amfibija15
76141Grohar Gregor1976LJUBLJANA14
76141Jenko Peter197114
78131Groznik Franci1970ŠD SUHADOLE13
78132Kern Marko1974HITRE ŽELVE KOMENDA121
78132Hanžel Vjeran Frank1976IHELP67
78131Mohorič Primož1971AK Satler-Živa voda13
78131Prelaz Andrej1978ŠRD KRAS - Run for Life13
83121Ličen Viktor1978AJDOVŠČINA12
83121Seljak Andraž1977carxxx12
85111Redelonghi Matic1974ŠPO Rašica11
85111Primožič Matej1977Modra šola teka z AC Lovše11
85111Bohinc Peter197411
88101Vidmar Janez197610
88101Matos Bošdan197310
88101Kostanjevec Stojan1972PEDAGOŠKA FAKULTETA10
9191Gril Andrej1976HITRE ŽELVE KOMENDA9
9191Bartol Janez19719
9191Kovič Tone19769
9191Pavlin Jernej19739
9192Gorjup Armin1978LJUBLJANA81
9681Firm Aljaž1974ASD JAMS BIKE TEAM BUJA8
9682Rauch Robert1969KRANJ71
9681Močnik Damjan1978CUDV Radovljica8
9681Škaper Gvido19708
10071Černe Andrej1969DVA OGENJČKA7
10161Bele Jože19746
10161Štembal Mitja1976PENZION MOJCA6
10351Zbičajnik Sebastjan19755
10351Guštin Robert1970Taekwon-do klub Radovljica5
10541Končar Boštjan19724
10541Mali Anton1975ŠKD SELA4
10541Jakšić Goran19734
10831Zambernardi Vincenzo19783
10831Svetic Franci1978VRHPOLJE3
11021Drev Primož1974TK Trisport Exoterm2
11111Vukotič Dejan1973ŠD DIVJI ZAJCI1
11111Sporiš Matjaž1973ŠD HOMEC1
11111Štiftar Jurij1969PRIPRAVE1
11111Kaluder Kristjan1975GORIČICA PRI MORAVČAH1
11111Lukan Gorazd1976KD MENGEŠ1
11111Grčar Jože1969ŠD ELEKTRO LJUBLJANA1
11111Jerič Janez1976HOFER TRGOVINA D.O.O.1
11111Oblak Janez1976VRHPOLJE PRI KAMNIKU1
11111Dacar Srečo1975GABROVNICA1
11111Petek Matjaž1975ŠD ŠMARTNO1
11111Fajfer Boris1973RADEČE1
11111Bezgovšek Janko1973ŠENTJURSKE MRAVLJICE1
11111Rade Saša1977ŽELJKA TEAM1
11111Tomanič Ilija19741
11111Cestnik Boštjan1971Modra šola teka z AC Lovše1
11111Rožman Aleksander1976Modra šola teka z AC Lovše1
11111Pinosa Mitja19731
11111Rolih Marko19741
11111Prosen Robert19711
11111Kuhar Igor1975Modra šola teka z AC Lovše1
11111Jeglič Robert19721
11111Ipavec Boštjan19781
11111Kajzer Janez1970BIZGECI1
11111Prešeren Matjaž1977PODBORŠT1
11111Anžin Jurij1977PENZION MOJCA1
11111Podjed Samo1977KAMNIK1
11111Polanec Primož1976TRENERT1
11111Hočevar Milan1970ŠD ŠMARTNO1
11111Kancilija Marjan1971GABROVNICA1
11111Urh Anton1972SNOVIK1
11111Vodnik Brane1972ŠD ZAGORICA1
11111Zdolšek Ivan1973ZALOŽE1
11111Železnik Franci1973ŠD ČEŠNJICE1

Moški 50-59 let
M.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.7.t.
11314Vrhunc Matjaž1963SLOVENSKA VOJSKA40313525
21307Valant Rajko1961TEČEMO Z NASMEHOM - KLEMEN DOLENC2524352620114
3926Džamastagič Senad1961JESENICE2428201285
4866Srečnik Drago1963GC TRŽIČ2326211331
5802Marolt Jože1967Žarek upanja-Tajma4040
6783Bajec Herman1965ŠKD MEKINJE312423
7743Kotar Dušan1963262523
8662Jerič Miha1959ŠD Divji zajci4026
9572Adamič Marko1967B.V.G. GULČ - BTS COMPANY3126
10562Kveder Lado1963ŠKD MEKINJE2828
10562Alpner Igor1968ŠKD MEKINJE3125
12412Baric Zdravko19602417
12412Lemark Ervin1967Scorum2219
14401Strnad Simon1967ŠD Nanos40
14401Vivod Milan1966ŠD TEAM40
14401Cvet Miran1968KGT PAPEŽ KAMNIK40
17351Mrak Dušan196135
17351Železnikar Janko1961NŠD Medvode35
17351Kirn Jože1965Tržiške strele35
17351Finžgar Bogdan1961AGP - PRO35
17351Močnik Metod1968TEAM SLO MARATON35
22332Škrbinc Miran1960ŠD ŠMARTNO1419
23322Snedec Franci1961CANIFIT TEAM257
24311Bahčič Robert196631
24311Rozman Aleš1963ŠD Lom31
24311Mraz Zdenko1967PROGLAS31
27303Radosavljević Miro1967POSTOJNA19101
28281Anton Rok1962TKD Sovica28
28281Berčič Zoran196228
28281Vrečar Branko1966TK Šmarnogorska naveza28
28281Čebin Marjan-rosi1966ŠD Ravenska vas28
32262Sršen Rajko1962KGT PAPEŽ KAMNIK917
32261Sreš Simon196826
32261Škrlep Marko1962Modra šola teka z AC Lovše26
32262Štalec Vladimir1968AK ŽELEZNIKI251
36252Vrankar Lojze1963A SMO, A NISMO?1213
36251Belič Damjan1968Čili tekači25
36252Nagode Mitja1962KAMNIK1510
39241Logar Janko196424
39241Božič Ivan1963ŠD ZVD24
41231Vovk Janez1967CALCIT BIKE TEAM23
41231Plut Rafael1965DR Mol23
41231Sajovic Borut1960ŠD Podljubelj23
44221Opetnik Siegfried1963HSV KLAGENFURT22
44221P. Strnad Boštjan1963Bazni tabor Križe22
44222Rojšek Tomaž1964Urniteam211
44221Pavlinič Lojze196622
44221Fagatidini Luigi1967G.S. Toccalmatto22
44221Kos Boštjan1966Športno društvo SIJ22
50211Pustovrh Niko1967KNAUF INSULATION21
50211Rašić Djordje196421
50211Hrastovec Matjaž196221
53201Zupančič Silvo1961BEVKE20
53201Murić Rifet196320
53201Bartelj Dušan1965IPA KLUB LJUBLJANA20
56191Zabret Vili196319
57181Deganutti Enzo1960G. M. TEENAGER STARANZANO18
57181Seničar Zdravko1966DRAMLJE18
57181Klemenčič Pavle1963KD Mengeš18
60171Perko Mirko1962Canifit17
61161Paolato Alessandro196616
61161Čarman Janez196116
61161Polajžer Zlatko1966HROVAČA16
64151Sikošek Edo1963KAMNIK15
64151Prati Daniele1961PODISTICA CORREGGIO15
66141Breznik Andrej1961DOB14
66141Allison Stephen196214
68131Primc Marko196113
69121Senegačnik Marjan1961KRANJ12
70111Platiša Igor196311
70111Uršič Miran1962KAMNIK11
72102Urbanc Franci1963ŠD DIVJI ZAJCI91
72101Ambrožič Aleš1966PRIPRAVE10
7491Korošec Tone1959SP.BREŽNICA9
7581Jerič Jure1962KD MENGEŠ8
7671Slatnar Vladislav19597
7761Jurjevič Igor19646
7761Pirc Franci1965TEKAŠKI FORUM6
7951Pavlin Tomaž19675
8041Podbrežnik Branko19634
8131Šmid Peter1959SREDNJE BITNJE3
8221Omovšek Andrej19632
8221Kreft Zdravko1961VRH NAD KRAŠNJO2
8411Kušar Vinko1962A SMO, A NISMO?1
8411Vrankar Robert1968VGVRANKAR1
8411Sušnik Franc1964KGT Papež1
8411Kepic Rajko1964HITRE ŽELVE KOMENDA1
8411Šarc Matija1968TK Trisport Exoterm1
8411Lestan Darko1963LJUBJANA1
8411Oitzl Nikolaj1960ZGORNJE RUTE1
8411Hribar Matjaž1967Modra šola teka z AC Lovše1
8411Stele Vladimir19654X4 OFF-ROAD CLUB1
8411Ereiz Ivo1965SERJUČE1
8411Kmetič Miran1966KISOVEC1

Moški 60-69 let
M.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.7.t.
11665Valant Frenk1958AVTOMEHANIKA VALANT3540353125
21604Galin Bojan1958ŠKD MEKINJE40404040
31465Rihtarič Marijan1951ŠD RIKITEAM-MARIBOR2828312831
41237Dedić Ismet1956SIJ ELEKTRODE23213125222214
51195Rajgelj Franci1952ZARICA2526262418
61135Vizjak Miljko1955ZALI LOG2423242319
71034Ručigaj Zdravc1952ŠD PRESERJE26282524
8973Lešnik Štefan1951313135
9784Gajić Mićo1954ŠKOFJA LOKA23222013
10752Košnjek Tone1956ŠD Divji Zajci3540
11663Jelenc Vid1950KD MENGEŠ262515
12432Povše Brane1952DU KAMNIK2221
13401Lehner Branko195740
14351Jesenko Andrej1957STARA LOKA35
14351Cvajnar Bojan1958TD Žlebe35
14351Čebašek Miro1958TINEX ŠENČUR35
17311Koder Franci1957AGP-PRO31
17312Švab Vinko1950ZG. VETERNO1912
19281Papič Milivoj1956KD LPP28
19281Činkole Stane1953Priprave28
21261Debenec Bojan1957TRIATLONSKI KLUB LJUBLJANA26
21261Klemenc Tone1955ŠKD MEKINJE26
23251Krempl Marijan1955ATLETSKI KLUB KRANJ25
24241Slokan Dušan1951Urbani tekači24
24241Zupančič Samo1955AD Štajerska24
26231Rožman Franc1957OKOSLAVCI23
26231Rolih Bruno1957ŠRD DOBLAR23
28221Ivančič Franc1956ŠD Nanos22
28221Mali Karol1954GODIČ22
30211Rus Matjaž1956LJUBLJANA21
30211Loredan Verjanko195721
32201Knavs Anton1956KLJUKA20
32201Leskovšek Ivo1953Telovadim20
34181Puhar Maksimiljan1957Tekaška skupina 3M18
35171Pančur Franc1957POTOK17
35171Vodopivec Vinko1951Tekaška skupina 3M17
37161Cehun Srečko1957ŠD SUHADOLE16
38111Mali Jernej1955SNOVIK11
39101Hribovšek Vladimir1955TEK.SI10
4091Prešeren Tone1950TELOVADNICA JANJA9

Moški 70 let in starejši
M.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.7.t.
1752Mišov Dragan1947PODLUBNIK3540
2702Horvat Miha1938SULCI KAMNIK3535
3652Lipnik Branko19452540
4401Sitar Slavko1939ŠD Mošnje40
4401Zupančič Rajko1946AD Štajerska40
4401Petek Tone1946ŠKD Mekinje40
4401Sušnik Alojz1944D.U. Kamnik40
8351Blažič Matija1946Tekaška skupina 3M35
8351Vrbnjak Karl1945ŠD Videm35
10311Terpin Milan1945Tekaška skupina 3M31
10311Dobrin Marislav194131
10311Zorman Stane1944Egro-PC Komenda31
10311Misja Vladimir1947ZADRUŽNA31
14281Ambrož Janez1939Snakovo tim28
15261Soklič Ludvik1938Tržič26

Ženske do 29 let
M.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.7.t.
11816Skube Nives1996SLO MARATON & PROGLAS353540403128
21365Lušina Manja1996ŠD DRAŽGOŠE3526282423
3994Perc Veronika1997ŠD AD-VENTURE.SI22262625
4802Mali Nuša2001AK DOMŽALE4040
5702Klinar Tina1994PRIJAVIM.SE3535
6663Kotar Lana1996182325
7592Klančnik Pobežin Karmen1990ŠD NAKLO2831
8401Vrečar Ana1995TK Šmarnogorska naveza40
8401Žerjav Neža1999ND Rateče40
8401Krišnar Neja1991KGT Papež40
11351Pluško Lana2000Triatlonski klub Ljubljana35
11351Vrtačič Tjaša2000GSŠRM Kamnik35
13311Medja Lucija2004AK Radovljica31
13311Turk Maruša1990Filter team31
13311Osolnik Lejla2006KAMNIK31
13311Puc Lara1998Canifit31
13311Rahija Suzana1989Ekipa Moje-lece.si31
18281Trebušak Natalija198928
18281Karaman Sabina199028
18281Potočnik Zoja2004TSK Bled28
18281Ahačič Dominika1991GIBIT28
22261Čelesnik Tamara1989ŠKD MEKINJE26
22261Kropar Lucija2001ATLETSKI KLUB KRANJ26
24251Moneta Tara1997Klub Radovljiških študentov25
24251Kukovič Špela2003ATLETSKI KLUB KRANJ25
24251Šumah Ana1996TRIATLON KLUB 3KM25
27241Peternel Ula2005ND Rateče24
27241Jeretina Katja1997KD MENGEŠ24
27241Sajovic Ema1992ŠD Podljubelj24
27241Jerina Špela199024
31231Rozman Eva2006ŠRD Omega Air23
31231Truden Sara1992Tržič23
31231Lavrič Sabina199123
34221Vodnjov Kaja1991Filter team22
34221Teraž Amadeja1989KGT PAPEŽ KAMNIK22
34221Lončarek Anja199722
37211Košir Tinkara2004ATLETSKI KLUB KRANJ21
37211Šipelj Špela1990PULZ ŠPORT21
37211Levec Jana1996Študentski klub Kamnik21
40201Kreft Tjaša1994VRH NAD KRAŠNJO20
40201Jerin Sonja1998Modra šola teka z AC Lovše20
40201Habjan Sabina1997Železniki20
43191Rihtaršič Nika1999ŠKOFJA LOKA19
43191Kuhar Urša2003AK Kranj19
43191Železnikar Sara1992Študentski klub Kamnik19
46181Švigel Klavdija1993VRHNIKA18
46181Dečman Nika200118
48171Omovšek Kristina1993Študentski klub Kamnik17
48171Zupančič Lidija1990AK jači tlači17
48171Grkman Nina1997PODSTUDENEC17
51161Sušnik Mojca198916
51161Jakšič Petra1998PODLUBNIK16
53151Janežič Klara199415
53151Redžić Medina1991HOFER TRGOVINA D.O.O.15
55141Seljak Janja1990HOFER TRGOVINA D.O.O.14
55141Meglič Nika1992Študentski klub Kamnik14
57131Rajh Tjaša1993DOMŽALE13
58121Pangeršič Katarina1995KAMNIK12
59111Zabret Polona1997DOMŽALE11
60101Oplotnik Lucija1995ČEČE10

Ženske 30-39 let
M.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.7.t.
11706Dacar Darja1981TOPOLE353535402525
21276Lunar Mateja1980HUDI GRABEN252828311512
3994Stojc Jožica1979TELOVADNICA JANJA28311921
4874Žnidar Nina1982TELOVADNICA JANJA26242116
5853Kuhar Mateja1988RAVNE PRI ŠMARTNEM313123
6802Radkovič Nataša1982ADDIKO BANKA4040
7483Marinović Sara1988LJUBLJANA201414
8462Bohorč Saša1980RADOMLJE2620
9401Jalen Tamara198440
9401Koligar Mojca1982KGT PAPEŽ KAMNIK40
9401Torkar Saša1986TK UTRIP40
9401Tier Jessica1983Atletica Suja40
13351Glušič Mateja197935
13351Flerin Mojca1980KAMNIšKI ORIENTACIJSKI KLUB35
13351Bozoki Zita1987#werunthis35
13351Dolinar Majdič Simona1984TRIATLON KLUB RIBNICA35
17342Mali Barbara1980ZNOJILE1717
17342Šerbec Tinka1984POGUMNA286
19311Šmitek Maja198731
19311Radej Alenka1983BLANCA31
19311Razingar Polona198631
22281Kramberger Tanja198328
22281Zupan Špela1987KGT PAPEŽ KAMNIK28
22281Ropret Petra19813k-sport28
25261Ložar Kmalu Kos Kaja1988JUNIJKA 201726
25261Kantarević Lučka198426
25261Štular Alenka198026
25261Tolar Monika198026
29251Mrak Nataša1980Tečemo z nasmehom Klemen Dolenc25
29251Toni Skubic Tjaša198425
31241Močnik Anita1984CUDV Radovljica24
31241Urbanc Eva1984ŠD DIVJI ZAJCI24
31241Grojzdek Karmen1983TK Trisport Exoterm24
31241Debeljak Barbara1982Wien24
35231Podbevšek Urška1980ŠD Elektro Ljubljana23
35231Novak Mira198023
37221Sovdat Petra1980#MISMOKLEZARADHRANE22
37221Mali Karmen1982ŠD ŠMARTNO – TELOVADNICA JANJA22
37221Grmovšek Sonja1984ŠD KINVITAL22
40211Kocjan Špela1984ŠD Elektro Ljubljana21
41201Feužer Tamara198220
42191Grum Petra1982LJUBLJANA-POLJE19
42191Košir Petra198819
44181Krpič Urša1988ŠKOFJA LOKA18
44181Pezdirc Katarina1981Modra šola teka z AC Lovše18
44181Ostojić Tamara198718
47161Ložar Daša1985Modra šola teka z AC Lovše16
48151Berlec Barbara1983DOBENO15
49131Jerič Mateja1980TELOVADNICA JANJA13
49131Miklič Tanja1979Modra šola teka z AC Lovše13
51121Bas Isil198312
52111Gobbo Živa1979TEKAČI 110711
52111Capuder Juteršek Ana198311
54101Tartara Maja1985Modra šola teka z AC Lovše10
54101Mohorič Mateja1980SELCA10
5691Rems Anita1984ŠENČUR9
5781Bošković Ribarski Marija1981BREG PRI BOROVNICI8
5871Kitanović Nudžejma1981TEKAČI 11077
5951Milanovič Anuša1980HOFER TRGOVINA D.O.O.5
6041Pavlović Ivana1982ŽELJKA TEAM4
6131Šolaja Ksenija1987ŽELJKA TEAM3

Ženske 40-49 let
M.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.7.t.
11657Knez Tadeja1976DOB31283540262831
21033Jerala Marjeta1972LET'S DANCE354028
3712Bele Kristina1974AK Pivka4031
4572Kovač Klavdija1974tečemo z nasmehom Klemen Dolenc3126
5532Selan Tatjana1972Križe2528
6401Kržan Špela197440
6401Drnovšek Monja1977SLO MARATON & PROGLAS40
6401Vetrih Renata1974Unitur Zreče40
6401Race Petra197540
10372Kaluder Saša1976PRIPRAVE LJMARATON2413
11351Lepir Katja1977Individualec35
11351Sveti Oblak Darja1977VRHPOLJE PRI KAMNIKU35
11351Aljančič Nataša1969PUSTOLOVEC RAJD35
11351Kejžar Anamarija1971DOM PETRA UZARJA35
11352Žibert Darinka1973ŠKD MEKINJE2411
11351Meglič Meta197335
17311Ahčin Matejka197031
17311Robnik Urška1974IPA KLUB LJUBLJANA31
17311Slatnar Stanka197131
20302Bradač Irena1971TK TRISPORT EXOTERM219
21281Valenčič Andreja197428
21281Eržen Alenka197828
21281Hladnik Barbka1972AD Olimpik28
24262Maler Antonina1973251
24261Planko Nataša1971TK Trisport Exoterm26
24261Razingar Andrejka197026
24261Grm Ksenija1969KINVITAL26
24261Dolinar Ciria1972Kranj26
24261Raner Mojca1969KINVITAL26
30251Baloh Janja1973TELOVADNICA JANJA25
30251Tominec Maša197625
30251Vrbec Katarina1971Tek.si25
30251Nolde Nataša1976TK Trisport Exoterm25
30251Stevanović Gorica1969Tečemo z namsehom - Klemen Dolenc25
35242Thuma Polona1976KAMNIK186
35241Mays Maria197424
35241Moneta Marija1969tečemo z nasmehom Klemen Dolenc24
35241Biberović Sanela1978DOM PETRA UZARJA24
35241Žerjav Andreja1975JURIŠNA VAS24
40231Dobrotinšek Anita1975AD ŠTAJERSKA23
40231Mrak Marija1975DOM PETRA UZARJA23
40231Kozar Sabine197123
40231Sitar Liza197723
40231Vehovar Valentina1971Amfibija23
45221Keržan Brigita1973DOMŽALE22
45221Waljas Polona197122
45221Udovč Nataša197422
45221Zevnik Alja197422
45221Kuhar Sonja1976Modra šola teka z AC Lovše22
50211Maruša Mazovec1978TELOVADNICA JANJA21
50211Cuznar Martina197521
50211S. Podlesnik Barbara1974Bazni tabor Križe21
53201Tišler Sušnik Vesna1973Tržič20
53201Cerar Barbara197020
53201Bartol Polona197520
53201Štiftar Gabrijela1977HOFER TRGOVINA D.O.O.20
57191Kubale Petrina197619
57191Lužovec Minka1972PRIPRAVE19
57191Gros Sabina1973ŠD Divji Zajci19
57191Popovič Krupenko Andreja197519
61181Bajnoci Albreht Špela197718
61182Amigoni Maja1975ŠKOFJA LOKA171
61181Poljanšek Nuša1978SREDNJA VAS18
61182Omerzel Danijela1975162
61181Dobre Mojca1970DOM PETRA UZARJA18
66171Lužar Meta1971DOM PETRA UZARJA17
66171Škafar Novak Urška1970HOFER TRGOVINA D.O.O.17
66171Cestnik Andreja1975Modra šola teka z AC Lovše17
69161Žibert Renata1977LASENO16
69161Lipar Martina1974Modra šola teka z AC Lovše16
69161Košar Janja1978AK Sevnica16
72151Krašovec Bogdana1969TRZIN15
72151Lombar Jelka1971DOM PETRA UZARJA15
72151Ložar Polona1972Modra šola teka z AC Lovše15
75141Mali Pisek Urša197514
75141Bilban Saša1978URBANI TEKAČI14
77131Leskovar Mira197513
78121Šolinc Mojca197112
78121Kajzer Maja1972BIZGECI12
80111Konič Martina197211
81101Božič Nataša1969RADOMLJE10
81101Šerbinek Zdenka Nena197710
8391Škrlj Barbara19739
8481Povšič Monika1971TK Trisport Exoterm8
8481Keuc Bernarda1974POTOČE8
8671Dekleva Lea1969LJUBLJANA7
8671Svetlin Kastelic Nadja19737
8861Nose Nataša1976Modra šola teka z AC Lovše6
8951Janžekovič Mojca1975TELOVADNICA JANJA5
8951Rožman Doris1974Modra šola teka z AC Lovše5
9141Horvatiček Dita19724
9141Rodić Željka1977ŽELJKA TEAM4
9331Šerbinek Nataša19753
9331Ašanin Renata1977LJUBLJANA3
9521Skvarča Janja1978GODIČ2
9611Mali Urša1973ŠD ŠMARTNO1
9611Mali Irena1975ŠD ŠMARTNO1
9611Gerič Nataša1971TELOVADNICA JANJA1
9611Velenšek Alenka1971DMSBZT CELJE1
9611Novak Helena1973MORAVČE1

Ženske 50-59 let
M.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.7.t.
11777Mohorč Lilijana1964TRŽIČ40314035312523
21375Petač Jolanda1963A SMO, A NISMO?3128312819
31055Medved Marjetka1963LIVEK2523241716
41005Pavlič Darja1963ZGOŠA2424251611
5752Kolman Alenka19673540
5752Bogataj Helena1967KAMNIK4035
7632Petraš Slavka1959Priprave LM3528
8552Milič Marinka1961ŠKD MEKINJE2431
9542Škrjanec Tatjana1963ŠD ELEKTRO LJUBLJANA2826
10472Justin Stanka19662423
11463Meglič Jana1962VADIČE25138
12432Tavčar Mojca19672122
13401Šebenik Minka1968AK DOMŽALE40
13401Žlogar Ivica1967LJUBLJANA40
13401Kocjan Tina1961ŠD Dvig Vrhnika40
16351Gričar Polonca1965Tekaški forum35
16351Rozman Romana1966AD Olimpik35
16351Absec Aneta196835
19311Bolta Nina1964BREZ KLUBA31
19311Babič Elizabeta1965TEČEMO Z NASMEHOM KLEMEN DOLENC31
21292Klemen Tatjana1962KAMNIK209
22281Logar Apolonija196728
22281Zupančič Nasta1966BEVKE28
22281Ivančič Vladimira1963Rakek28
25261Petkovič Brigita196126
25261Resman Sonja195926
25261Bergoč Jana196126
25261Bavdek Simona196626
25261Vukotić Vinka1964DOM PETRA UZARJA26
25261Čarman Mateja196226
31251Štupar Ema1962MOSTE25
31251Zorman Verica1959ZPIZ25
31251Černigoj Milena1962ŠRD Omega Air25
34241Hribar Marija1968TELOVADNICA JANJA24
34241Peček Ana196824
36231Purnat Zvonka196123
36231Turk Romana1963Filter team23
38221Stupar Nada1965DPU22
38221Primc Vida196522
38221Spruk Branka1962TELOVADNICA JANJA22
41211Slapar Slavka1960BREG21
41211Ambrožič Darja1966PRIPRAVE21
43201Kušar Andreja1964A SMO, A NISMO?20
43201Horvat Suzana1968DOM PETRA UZARJA20
45191Škrbinc Štefka1964ŠD ŠMARTNO19
46181Krašovec Darja1966TELOVADNICA JANJA18
46181Bukovec Martina196318
48171Petelinšek Jana1960ŠD RADOST17
49151Drolc Milka1962SNOVIK15
49151Čepin Romana1965Modra šola teka z AC Lovše15
51141Horvat Klavdija1965Modra šola teka z AC Lovše14
51141Lovše Vida1967LJUBLJANA14
53131Kanižar Meta1960TELOVADNICA JANJA13
54121Tičar Marta1966SNOVIK12
54121Burja Nives1961Modra šola teka z AC Lovše12
56101Leskovec Tadeja1967TELOVADNICA JANJA10
5771Jekoš Blaži Angelca1967CELJE7
5861Obrez Jelka1967DMSBZT CELJE6
5951Jerič Maja1964KD MENGEŠ5

Ženske 60 let in starejše
M.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.7.t.
11916Mohorič Janja1958KRANJ403140404028
21294Vertnik Ivanka1957SP.BRNIK28403526
3712Robida Mira1953ŠD SKB4031
4592Koprivšek Justina19533128
5401Cvišič Dragica1958LJ-TEKAČI40
6351Juvan Maca1956/35
6351Šiftar Jožica1953Radgona35
6351Rink Marjeta1953ŠD Trzin35
6351Gruntar Irena1956Vitezi dobrega teka35
6351Meža Boža1957TURNI.SI35
11311Šiljak Rajna195631
11311Jerman Ana1952ATLETSKI KLUB KRANJ31
13261Novak Jožica194226
14251Tičar Zlatka1958ŠPORTNO DRUŠTVO PARTIZAN DOLSKO25
15241Strašek Dragica1952DMSBZT CELJE24
16231Prešeren Poldka1953TELOVADNICA JANJA23
17221Zabret Danica1957DOMŽALE22
18211Pajenk Marjanca1950DOMŽALE21
19201Baloh Mihelca1953TELOVADNICA JANJA20