Gorenjska, moj planet 2019

Tekme v pokalu:
1. tekma - 13. Tek po ulicah Tržiča, Tržič, 06.04.2019
2. tekma - 21. Tek Petra Levca Skirca, Trzin, 20.04.2019
3. tekma - 6. Brezjanski tek, Brezje, 01.06.2019
4. tekma - Radol'ška 10ka 2019, Radovljica, 21.06.2019
5. tekma - Kranjskogorska 10ka, Kranjska Gora, 15.08.2019
6. tekma - 8. Tek pod svobodnim soncem, Žirovnica, 07.09.2019
7. tekma - Športni svet - dobrodelni Bled, Bled, 28.09.2019
8. tekma - 11. Veronikin tek, Kamnik, 12.10.2019
Število najboljših uvrstitev, ki štejejo za točkovanje: 6
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Št. udeležencev: 618



Razvrstitev - absolutno
Moški:
M. abs.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.7.t.8.t.9.t.
12088Florjanič Marko1981ŠD SUHADOLE3528353528354026
21616Bertoncelj Uroš1975ŠD KOLOKA312626252528
31256Jerala Filip2004Let's dance131719172831
31255Wagner Tomas1969AUTO SOWA2125233125
51237Malovrh Matevž1999TSK BLED620147253522
61227Jerala Borut1972Let's dance16142412142628
71063Gaberšček Tobi2002AD MASS LJ264040
8826Jerič Miha1959ŠD DIVJI ZAJCI10211312215
9802Mulej Janez1981AK Radovljica4040
10776Potočnik Uroš1988ŠKD MEKINJE2011916201
11657Jerala Jakob2006LET'S DANCE0143120252
12642Koprivnik Žiga1987Filter Team4024
13626Kavs Miran1957Kraški tekači Sežana115911323
13622Robič Marjan19823131
15542Šimnic Danilo1974KK Završnica2826
16523Štrukelj Peter1982161422
17503Rozman Anže1988151718
18482Grenier Sebastien1980La Possesion2523
19464Košnjek Tone1956ŠD Divji zajci151624
19463Peček Boris1973ŠD Nanos Podnanos31726
21452Marolt Jože1967BMC avtodeli - Žarek upanja2322
22444Voglar Jure19913101912
22445Iglič Robert19704811813
24401Bregar Gašper1990GLEDRING - WITHCAR40
24401Vigen Hattestad Ola1982Norway40
26392Hercog Marko1992AD Olimpik1821
27387Šuštar Uroš197511915211
27382Meglič Marko19721919
29366Marolt Darko1960RADOLCA5119191
30352Brenk Matjaž1974AK Kranj2213
30351Kramarič Luka1994B2servis - Adidas35
30351Zorman Dejan198035
30351Kastelic Peter1983GiBit35
34311Plaznik Matic199331
34311Kotnik Robert1975Pizzeria špageterija Olivia31
34311Volkar Franci1976ŠKD MEKINJE31
37281Ravnikar Žan200028
37281Trček Jure1993WOODANO- masivno pohištvo28
39277Valant Rajko1961TEČEMO Z NASMEHOM14112181
39278Lušina Mitja1991ŠD Dražgoše116111171
39274Galin Bojan1958ŠKD MEKINJE511101
42265Benedičič Žiga1980111761
42261Roel Stiens1990Kejžar Team26
44252Vrhunc Matjaž1963Top atlet169
44251Ocepek Martin1988AK Domžale & Olivia Trzin25
46241A. Pavlih David2004TK Utrip24
46241Žitnik Urban1986KGT Papež24
46241Rezaj Bashir1995Šmarnogorska naveza24
46241Kozjek Domen197524
46241Pagavino Filippo1980Podismo Buttrio24
51231Jesenko Andrej195723
51231Sitar Denis1978ŠKD MEKINJE23
51231Miklavžin Primož1973Dijaški dom Bežigrad Ljubljana23
51231Podlogar Dušan1960ŠD Pokljuka23
55221Sever Sandi197322
55221Kaltenekar Matej197322
55221Trojer Andrej1971Domžale22
55222Majer Tomaž1962Tekaška skupina Jesenice121
59211Harnold Peter1978ŠD 3ŠPORT21
59211Smodič Aleš1973KD HRASTNIK21
59211Kozina Jure199521
62201Arbajter Iztok1971TK Trisport Kamnik20
62201Grobelšek Marko1972GiBit20
62201Zornik Klemen1978TD Bovec20
62201Vajs Jure198020
66191Čepič Klemen196719
66191Lipovšek Jan1995Študentski Klub Kamnik19
66191Frantar Primož1981TK TRISPORT EXOTERM19
69181Krnc Matjaž1977TK Šmarnogorska naveza18
69181Durič Gregor198418
69181Šturm Grega1982Top fit team18
69188Džamastagić Senad1961111111131
69182Kirm Jože1965Blejski vitezi810
74171Gregorin Sebastjan1984SAM SVOJ TRENER17
74171Dacar Luka2003AK DOMŽALE17
76161Finžgar Gašper198816
76163Zupanič Patrik1977Canifit team1321
76161Breznik Tim2004AŠ hop na kvadrat16
76162Suhadolnik Jani1958Team BTS Company151
76163Perko Jernej1988AD olimpik178
76166Rajgelj Franci19521111111
76165Kotar Dušan1963111112
76161Petek Tomo1970ŠD ŠMARTNO16
84151Orehek Jure1992Moravče15
84156Kos Boštjan1966Športno društvo SIJ1111110
84151Kalan Tomaž1958Habjan transport15
84151Grm Jure197815
84151Strmšek Tilen1992Canifit team15
89141Pavlič Jože1974Kovinostrugarstvo Pavlič d.o.o.14
89141Bertalanič Denis198614
89141Vučko Vlado1978TK TRISPORT EXOTERM14
92132Potočnik Janez1972AGP PRO94
92137Mišov Dragan19471111181
92131G. Roky1989Vzajemna13
95121Urh Domen199212
95123Bohorč Miha19751101
95121Mrežar Damijan1966Sveti Duh12
95121Sušnik Aleš1982TK TRISPORT EXOTERM12
95121Zupan Stanko1977ŠD Nanos Podnanos12
95121Uranič Jože197312
95122Vidic Tadej1985111
102111Bertoncelj Grega1971Tečem z nasmehom11
102111Pavšek Janez1972Gasa11
102111Portelli Paul198511
102111Meh Blaž199311
102111Kožar Peter1989ŠD Dečno Selo11
107101Bevc Gregor198110
107102Najdek Željko198191
107103Gašperšič Gregor1972Tečemo z nasmehom181
107101Umnik Andrej1991Tekaska sola David Pegam10
11191Teran Matic1985GiBit9
11191Kveder Lado1963ŠKD MEKINJE9
11381Rink Aleš1978ŠD Trzin8
11381Golob Urban1994ŠKD MEKINJE8
11381Kobilica Primož19718
11671Esih Uroš19767
11675Snedec Franci196111311
11671Gorzeti Žan20017
11671Avbelj Luka1991Moravče7
11671Lanšček Tomi1968Noge,glava in srce7
11671Premrl Gregor1977Kamp Podljubelj7
12266Dedić Ismet1956Sij Elektrode111111
12261Sosič Andrej19806
12261Mulej Jakob2004AK Radovljica6
12261Brulc Ervin1987AK Jači tlači6
12261Kerštajn Robert19676
12267Ručigaj Zdravc1952ŠD PRESERJE1111111
12855Kržišnik Domen1978/11111
12855Vajs Gregor1978Vitezi dobrega teka11111
12851Osolnik Damjan19725
12851Zrimšek Robert1961Kavarna Kljukec Logatec5
12851Bajec Herman1965ŠKD MEKINJE5
13341Hikel Boštjan19864
13344Jelenc Vid1950KD MENGEŠ1111
13341Nadvešnik Tadej19814
13344Vizjak Miljko19551111
13341Jenko Uroš1963Vitezi Dobrega Teka4
13341Peterlin Andrej19764
13933Štalec Vladimir1968AD Železniki111
13931Pocar Tomaž19743
13933Večernik Matjaž1981ŠD HSE111
13933Kalan Damijan1973111
13933Radosavljević Miro1967PASCOFIX running team Slovenia111
13933Koder Franci1957111
13931Pegam David1991Tekaska sola David Pegam3
13933Meglič Miran1974Tržič111
13931Zore Žiga1989TK TRISPORT EXOTERM3
13933Gajić Mićo1954111
13933Radosavljević Peter2002PASCOFIX running team Slovenia111
15021Vehovec Aljoša19872
15022Križnar Anže199711
15021Bergant Niko1981Kinvital2
15022Brumen Srečko196811
15022Jelovčan Roman197911
15021Senica Rudi1981Picerija Olivia Trzin2
15021Čebin Marjan - Rosi1966ŠD Ravenska vas2
15022Kogoj Radich Leopold196911
15022Kukovica Boštjan196811
15022Rojšek Tomaž1964Ljubljanski tekači11
15022Jukovič Gorazd1980#REKREATIVCI11
15022Perko Mirko1962CANIFIT TEAM11
15022Deganutti Enzo1960Teenager Staranzano11
15022Hanzel Vjeran Frank1976ŠK E.M.I.11
15022Lemark Ervin1967Actifit.io11
15022Kamberi Sandi196311
16611Prešeren Matjaž19771
16611Krempl Marijan1955AK Kranj1
16611Velechovsky Tomaž1959Čili tekači1
16611Matijević Robert1983ŠD Trzin1
16611Krušič Matevž1985TRISPORT1
16611Komatar Luka19891
16611Kajdiž Franci1951SENIOR1
16611Kemperl Zvone1957ŠD Menina1
16611Bajželj Lan2005OŠ Orehek Kranj1
16611Perkman Bert2005OŠ Orehek Kranj1
16611Grčar Matjaž19801
16611Tuhinski Toni1975ŠD ŠMARTNO1
16611Narat Klemen19991
16611Kosmač Primož19631
16611Klopčič Zlatko1957Športna Skupina "Vita"1
16611Bele Jože19741
16611Konc Ožbej2010AK Špela1
16611Grm Žan1996KinVital1
16611Košir Matevž2005ND Rateče - Planica1
16611Klatenekar Denis19691
16611Knežević Petar1950Kvadra tek1
16611Kostanjevec Stojan1972Pedagoska fakulteta1
16611Ivačič Matjaž1963GRS Kranj1
16611Konc Rožle2008AK Špela1
16611Kolman Uroš19831
16611Lelić Enes1963LPP1
16611Blažič Matija1946TEKAŠKA SKUPINA 3M1
16611Belič Damjan1968Čili tekači1
16611Bulovec Franci19621
16611Fijavž Vladimir19691
16611Čarni Gregor19791
16611Černe Andrej1969ŠRD Zajci1
16611Černe David2009ŠRD Zajci1
16611Starič Andraž19821
16611Zupan Aljaž20051
16611Hojnik Peter19801
16611Legat Bogoslav1958PGD Smokuč1
16611Možina Marko19781
16611Orešek Primož1975Domžale1
16611Jurado Sebastian19791
16611Jugovac Sandi1977Luka Koper1
16611Bec Aljoša1976Bec 331
16611Repinc Marko1972Dom Petra Uzarja Tržič1
16611Vrankar Lojze19631
16611Gvardjančič Davor19771
16611Primc Marko19611
16611Sršen Rajko1962KGT PAPEŽ KAMNIK1
16611Rauter Mitja19821
16611Prelovšek Aleš2003KGT Papež1
16611Kemperl Primož19821
16611Rozman Aleš1963DI Tržič1
16611Rozman Matej2005OŠ Orehek Kranj1
16611Kobe Žiga1991DNSG Kranj1
16611Korenjak Val2005OŠ Orehek Kranj1
16611Košir Andraž19991
16611Kotnik Milan1950AK Radovljica1
16611Kemperl Bojan1961KGT Papež1
16611Tekavčič Anže19611
16611Osolnik Simon19841
16611Ahačič Matic1985#ELITEJOGGERS1
16611Klemenc Tone1955ŠKD MEKINJE1
16611Serko Matevž1979IPA RK LJUBLJANA - SIWIM TEAM1
16611Brudar Sandi19911
16611Juteršek Miha1978Količevo Karton1
16611Hrast Rok19881
16611Poljanšek Anže1982FC Liverpool1
16611Rolih Lan2003GSŠRM1
16611Mali Matej2001GSŠRM1
16611Primožič Matej1977Modra šola teka z AC Lovše1
16611Kajtna Domen19901
16611Končar Boštjan19721
16611Šorn Sebastijan19961
16611Šavli Peter19611
16611Vek Vital19601
16611Omovšek Andrej1963LESPAL1
16611Žnidar Taj20091
16611Mav Igor1966Količevo Karton1
16611Surina Samo19881
16611Prosen Robert1971Calcit Basketball1
16611Kanižar Mark20081
16611Kocjan Aleš1981ŠPORTNO DRUšTVO RTV1
16611Kumar Anže19891
16611Kotnik Nejc1993TK TRISPORT EXOTERM1
16611Nagode Mitja19621
16611Petek Tone1946ŠKD MEKINJE1
16611Peršin Boštjan19791
16611Abram Igor19811
16611Pečjak Vinko19751
16611Golič Danijel19811
16611Kutoša David19791
16611Ferbežar Gregor1973SLOVENSKA VOJSKA1
16611Škrbinc Sašo1982ŠD ŠMARTNO1
16611Bradžić Osman2000AK Krajišnik1
16611Božič Žiga19931
16611Kolarič Martin19861
16611Flek Marko1976GIBIT1
16611Weingerl Jan2001GSŠRM1
16611Satler Žiga19941
16611Drofenik Timotej19931
16611Lončar Primož19761
16611Cestnik Boštjan1971Modra šola teka z AC Lovše1
16611Lončar Jure19801
16611Sajovic Borut1960ŠD Podljubelj1
16611Vehovec Gregor1980Domžale1
16611Strnad Boštjan19771
16611Strnad Nik20041
16611Škrjanec Lev2005Tržič1
16611Žibert Damjan1978Amfibija1
16611Sušnik Alojz1944DU Kamnik1
16611Praprotnik David19771
16611Križnar David2007SSK Žiri1
16611Božič Andrej19801
16611Novak Zdravko19771
16611Štebe Nejc19921
16611Zupančič Matej19841
16611Marinič Luka1979GiBit1
16611Valant Frenk1958Avtomehanika Valant1
16611Lešnik Štefan19511
16611Štefelin Jaka20091
16611Juteršek Andrej1983Olivia Trzin1
16611Švab Cene1950ŠD Divji zajci1
16611Selan Mitja1971Križe1
16611Koščak Niko1983CUDV Radovljica1
16611Bajdak Artjom1987Tečemo z nasmehom1
16611Logar Janko1964ŠD Metrel1
16611Mitkovski Damjan20071
16611Mislej Slavko1975Vitezi Dobrega Teka1
16611Krejan Robert19721
16611Senegačnik Marjan1961Pulse Performance1
16611Bahčič Robert19661
16611Srna Klemen19841
16611Finžgar Iztok19731
16611Ornik Frenk19691
16611Pestotnik Aleš19801
16611Ivančič Franc1956ŠD Nanos Podnanos1
16611Rašić Djordje19641
16611Nunar Borut1970Preddvor1
16611P. Strnad Boštjan1963Bazni tabor Križe1
16611Komel Matej1979NIA1
16611Novak Jure19841
16611Zupančič Jurij1972DOBROTE.SI1
16611Cvajnar Bojan1958Žlebe1
16611Novak Uroš19771
16611Vitas Marko19871
16611Kladnik Ladislav19591
16611Jerak Edward19651
16611Rojc Borut1970Pustolovec Rajd-Never give up1
16611Cimerman Stanislav1967ŠD Loka pri Mengšu1
16611Ferlan Luka1978Sportradar1
16611Predovnik David19771
16611Skubic Blaž19831
16611Kantarević Denis19811
16611Pavlica Davorin1974Sportradar1
16611Debenec Bojan1957tkl ljubljana1
16611Cerar Alojz1984Sportradar1
16611Zevnik Luka2005OŠ Orehek Kranj1
16611Korošec Grega19771
16611Strajnar Anže19941
16611Mesec Janez1959Tečemo z nasmehom - Klemen Dolenc1
16611Tomšič Nejc2002Tržič1
16611Trilar Mark2005OŠ Orehek Kranj1
16611Končina Božidar1964GLEDRING WITHCAR1
16611Baukal Gabor19761
16611Sočan Aljaž1978DR MOL1
16611Činkole Stanislav19531
16611Dolenc Damjan1987PGD Zabreznica1
16611Cochet Peter19651
16611Svetina Uroš19801
16611Stražar Klemen19711
16611Starina Peter19821
16611Cankar Uroš19881
16611Sirotić Irvin1971ŠD Metrel1
16611Rauch Robert19691
16611Rigg Richaro19751
16611Rijavec Zvone19531
16611Robert Guštin19701
16611Robič Andrej1976ŠD Kranjska Gora1
16611Brodar Toni1987KŠD Peče1
16611Cvetković Dragan1970SV1
16611Božičnik Matej19751
16611Brcar Roman1970Run and smile1
16611Bartolec Vanja19791
16611Allison Stephen19621
16611Andrejc David1986Andrejci1
16611Anton Rok1962TKD Sovica1
16611Fagandini Luigi1967GS Toccalmatto1
16611Bucovaz Ugo1959DLF UDINE1
16611Eppich Hannes1979LCA Hochschwab1
16611Gobec Sandi19681
16611Gornik Jure1951Sovica1
16611Grilc Rok1985ND Rateče - Planica1
16611Cencen Marjan19571
16611Brumen Branko1975AK Ormož1
16611Brunazzi Celaschi Nicola19731
16611Hvasti Matic2005OŠ Orehek Kranj1
16611Poole Ben20041
16611Požar Bojan1957Happy gym Lj1
16611Pretnar Luka1994PGD Zabreznica1
16611Pretnar Miha1990PGD Zabreznica1
16611Radosavljević Uroš1994PASCOFIX running team Slovenia1
16611Puhar Maksimiljan1957TEKAŠKA SKUPINA 3M1
16611Peterka Jan2006ŠD 3sport1
16611Marinič Alen2007Ljubljana1
16611Petrovič Bor2005ND Rateče - Planica1
16611Bajec Tomaž19821
16611Polajžer Bojan19821
16611Petric Vidak1990Tekaska sola David Pegam1
16611Šinkovec Jure19871
16611Bogataj Gregor19751
16611Gros Uroš1971ŠD Divji zajci1
16611Lovišček Renato1972Mio Slovenija1
16611Vojska Pavle19631
16611Vettorazzi Emil19761
16611Paolato Alessandro19661
16611Oman Igor19701
16611Tekavc Anže19891
16611Trošt Žiga1981Žiga Trošt1
16611Novak Roman19691
16611Mohorič Blaž19931
16611Mihelčič Tomaž1972Guzman1
16611Meglič Matej19781
16611Loredan Verjanko19571
38801Maler Alexandru1994Zapuže0
38801Dobrim Marislav1941Domžale0
38801Ambrož Janez1939Snakovo tim0
38801Šarabon Bojan1956Log0

Ženske:
M. abs.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.7.t.8.t.9.t.
12177Skube Nives1996AD OLIMPIK4040403153135
22088Jerala Marjeta1972LET'S DANCE2635353525403528
31317Lušina Manja1996Šd Dražgoše22192328112514
41286Souidi Katarina2004172328261618
51117Mohorič Janja19581613208252413
61085Knez Tadeja19762121241923
71008Mohorč Lilijana19649101719422236
8943Turk Maruša1990284026
9914Planko Nataša1971TK TRISPORT24153121
10845Dacar Darja19811626211011
11835Souidi Kristina2006182423315
12763Ahačič Dominika1991GIBIT252625
13712Klinar Tina19943140
14665Bavdek Simona1966ŠD Dobrepolje141211821
15655Škafar Novak Urška1970121118204
16536Jerala Ana2009LET'S DANCE112116221
16532Rotar Melita19772528
18502Grm Ksenija1969KinVital2822
19475Kolman Alenka1967Tečemo z nasmehom8714171
20422Bogataj Helena19672517
21413Bohorč Saša198012245
22401Černič Barbara1987GIBIT40
22401Žerjav Neža1999ND Rateče - Planica40
24351Mazi Nika1992AD Mass35
24351Klančnik Pobežin Karmen1990Dom Petra Uzarja Tržič35
24351Možina Andreja198335
27322Robida Mira1953ŠD SKB1517
28311Cencen Veronika199331
28311Zima Anja198731
28311Lončarek Anja1997PULSE PERFORMANCE31
28311Peterka Monika199731
28314Marinović Sara1988111514
33296Mrak Valerija19851117118
33293Kotar Lana199611117
33292Petraš Slavka1959Pulse Performance1712
36281Vetrih Renata1974AD Štajerska28
36281Lepir Katja1977/28
38261Starič Špela198626
38261Klinar Anica196526
38262Stevanovič Gorica1969Tečemo z nasmehom1115
38261Grm Ksenja1969KinVital26
42251Ložar Kos Kaja198825
43241Šumah Ana1996TK 3KM24
43241Jelovšek Jasmina198524
43241Brovč Ema Valentina1992ŠD Podljubelj24
46231Bele Kristina1974AK Pivka23
46231Slatnar Stanka197123
46234Pavlič Darja196311912
46231Bennett Magda1972Reading roadrunners23
50221Krašovec Bogdana196122
50221Topolnik Sabina198722
50221Bevc Špela198122
50221Šipelj Špela199022
54211Urevc Janja196721
54211Žlogar Ivi1967Pulse Performance21
54211Potočnik Zoja2004TSK Bled21
57201Robnik Katarina199020
57201Kocjan Tina1961ŠD Dvig Vrhnika20
57201Ropret Petra19813K sport20
57201Kelemen Štefica197320
57201Dražić Katarina197020
57201Vrhovnik Tjaša199020
63191Mesarič Jožica196119
63191Košnjek Viktorija196319
63191Vehovec Barbara198719
63191Kuhar Mateja198819
63191Repe Mina2006ŠD Gorje19
68181Eppich Jutta1980LCA Hochschwab18
68181Pogačnik Šimnic Minka197218
68181Kantarević Lučka198418
71172Bohinjec Emilijana1958116
72161Gorzeti Irena197916
72162Justin Stanka1966115
72161Kuhar Igor1975Modra šola teka z AC Lovše16
75151Križaj Nunar Jana2005OŠ Orehek Kranj15
76141Črv Barbara196714
76141Vojska Martina1965AK Domžale14
76141Čebin Lea2003ŠD Ravenska vas14
79131Wallas Polona197413
79131Šmit Ajda2006TSK Brezje13
79131Kejžar Anamarija1971Dom Petra Uzarja Tržič13
79131Pečarič Maja199913
79131Ozebek Andreja1973Tekači z obale13
84121Lavrič Sabina199112
85111Dolinar Cirila197211
85111Žvan Jana197311
85112Štefe Špela1991101
88102Kanižar Jožica1979TELOVADNICA JANJA91
88101Zupan Jožica197010
88101Hodnik Klara2004Kranj10
88101Šmitek Špela199010
88101Slapar Karmen1992TK TRISPORT EXOTERM10
9391Absec Aneta1968VZAJEMNA9
9391Pavlič Saša19929
9391Pečarič Darja19749
9392Peharc Maja1985#ELITEJOGGERS18
9391Poole Susie19739
9392Lunar Mateja198018
9981Logar Polona1967ŠD Metrel8
9982Šmitek Maja198717
9981Kaluder Saša1976Priprave Ljmaraton8
10271Milič Marinka1961ŠKD MEKINJE7
10271Bavec Saša19727
10271Lužovec Minka1972Priprave7
10561Močnik Anita1983CUDV Radovljica6
10561Kosec Mojca1988ŠKD MEKINJE6
10561Kovačič Majda1959Planinsko društvo Šmarna gora6
10561Jazbec Suzana1987Zreče6
10561Kumar Katja19766
11051Skubin Tjaša2004ŠD Gorje5
11051Uranič Jana19745
11051Repe Zala2004ŠD Gorje5
11051Grmovšek Sonja1984KinVital&Olivia Trzin5
11441Babič Elizabeta1965Tečemo z nasmehom Klemen Dolenc4
11441Raner Mojca1969KinVital & Olivia Trzin4
11442Žnidar Nina1982TELOVADNICA JANJA31
11731Selan Tatjana1972Anine Tekačice3
11732Vertnik Ivanka195712
11731Biberovič Sanela1978Dom Petra Uzarja Tržič3
11731Mučič Tjaša19993
12122Purnat Zvonka196111
12122Koprivšek Justina195311
12121Frišek Stanka19682
12122Kržišnik Polona200011
12121San Mateo Lourdes19772
12122Krist Tanja198011
12122Rozman Verica1959Anine Tekačice11
12121Hrovat Maša20002
12121Žumer Metka1977Čarman Team2
12122Petkovič Brigita1961Anine Tekačice11
13111Žibert Darinka1973ŠKD MEKINJE1
13111Petač Simona19871
13111Robnik Romana19911
13111Vraničar Maja19911
13111Košir Julija1970Anine tekačice1
13111Prelesnik Mateja19831
13111Slapnik Marta19651
13111Nikovski Damjana19811
13111Pezdirc Katarina1981GRAJSKA TERASA1
13111Hostnik Marjana1981Modra šola teka z AC Lovše1
13111Cestnik Andreja1975Modra šola teka z AC Lovše1
13111Klemen Tatjana1962Modra šola teka z AC Lovše1
13111Premk Mateja19791
13111Markelc Tanja19791
13111Kovačič Simona1973Modra šola teka z AC Lovše1
13111Jerman Ana1952Anine tekačice1
13111Kožuh Tatjana19671
13111Peharc Lučka19581
13111Vek Maruša19841
13111Udovič Vida1957LJUBLJANSKI TEKAČI1
13111Primc Vida19651
13111Škrbinc Štefka1964ŠD Šmartno1
13111Novak Jožica19421
13111Razpotnik Damjana1978Modra šola teka z AC Lovše1
13111Cerar Brigita19791
13111Feužer Tamara19821
13111Miklič Tanja1979Modra šola teka z AC Lovše1
13111Žlebnik Stanislava1963Modra šola teka z AC Lovše1
13111Mali Pisek Urša19751
13111Bele Andreja1982Modra šola teka z AC Lovše1
13111Kuhar Špela1976Modra šola teka z AC Lovše1
13111Šemrov Sara19911
13111Kadivec Mirta19821
13111Kuhar Sonja1976Modra šola teka z AC Lovše1
13111Regent Tatjana1963Modra šola teka z AC Lovše1
13111Fištrovič Andreja1966Modra šola teka z AC Lovše1
13111Ložar Daša1985Modra šola teka z AC Lovše1
13111Sitar Liza19771
13111Bolta Nina1964BANčNO šPORTNO DRUšTVO NLB D.D.1
13111Jurič Erna19681
13111Sršen Petra19781
13111Štrajhar Mateja1978Modra šola teka z AC Lovše1
13111Rauter Anja19871
13111Toni Skubic Tjaša19841
13111Vehovar Vali19711
13111Kovačič Barbara1985barbablast@gmail.com1
13111Testen Ines19871
13111Radič Magda19641
13111Toni Milica19501
13111Ivančič Vladimira1963/1
13111Karlovšek Ana19821
13111Božičnik Petra19751
13111Šarabon Alojzija1953Log1
13111Stupar Nada1965Dom Petra Uzarja Tržič1
13111Turk Edita19701
13111Hrastnik Polona19781
13111Grujić Danaja2005OŠ Orehek Kranj1
13111Vovk Urška19701
13111Mrak Marija1975Dom Petra Uzarja Tržič1
13111Oletic Ksenija19721
13111Paplar Nina19801
13111Vukotič Vinka1965Dom Petra Uzarja Tržič1
13111Potočnik Novak Jerneja2005OŠ Orehek Kranj1
13111Rink Marjeta19531
13111Rozman Romana1966AD olimpik1
13111S. Podlesnik Barbara1974Bazni tabor Križe1
13111Turk Romana1963Filter team1
13111Trobec Mlakar Polona1974ŠD Divji zajci1
13111Tavčar Mojca19671
13111Štular Alenka1980Kamna Gorica1
13111Lackovič Mateja1978Naklo1
13111Cochet Louise1995Trail Entre Elles1
13111Vratuša Globočnik Uršula1995Shukin1
13111Maler Antonina19731
13111Rivera Ortiz Johanette1989Podismo butirio1
13111Sossa Veronika19831
13111Stražar Hana20091
13111Aljančič Klara2005Oš Bistrica1
13111Globočnik Kukovica Marta19671
13111Kozar Sabine1971Ihelp1
13111Lajtai Edit19771
13111Hoffmann Ildiko19671
13111Gruntar Irena1956Vitezi dobrega teka1
13111Kadunc Helena1959Ljubljanski tekači1
13111Gros Sabina1974ŠD Divji zajci1
13111Dobre Mojca1970Dom Petra Uzarja Tržič1
13111Merhar Lucija19741
13111Torkar Tjaša19881
13111Meglič Jana19621
13111Medved Marjetka19631
13111Šilar Ankica19601
13111Mazzetto Messua19951
13111Razingar Kenda Andreja19701
13111Blagojević Tia Lia2004OŠ Orehek Kranj1
13111Babić Jasminka19621
13111Peklaj Alenka19571
22700Planka Nataša1971TK Trisport Kamnik