Gorenjska, moj planet 2019

Tekme v pokalu:
1. tekma - 13. Tek po ulicah Tržiča, Tržič, 06.04.2019
2. tekma - 21. Tek Petra Levca Skirca, Trzin, 20.04.2019
3. tekma - 6. Brezjanski tek, Brezje, 01.06.2019
4. tekma - Radol'ška 10ka 2019, Radovljica, 21.06.2019
5. tekma - Kranjskogorska 10ka, Kranjska Gora, 15.08.2019
6. tekma - 8. Tek pod svobodnim soncem, Žirovnica, 07.09.2019
7. tekma - Športni svet - dobrodelni Bled, Bled, 28.09.2019
8. tekma - 11. Veronikin tek, Kamnik, 12.10.2019
Število najboljših uvrstitev, ki štejejo za točkovanje: 6
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Št. udeležencev: 618

Razvrstitev po kategorijah
Moški do 19 let
M.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.7.t.8.t.9.t.
12266Jerala Filip2004Let's dance314040354040
21997Jerala Jakob2006LET'S DANCE0403526353528
31153Gaberšček Tobi2002AD MASS LJ354040
4843Radosavljević Peter2002PASCOFIX running team Slovenia313122
5401Ravnikar Žan200040
6351A. Pavlih David2004TK Utrip35
6351Gorzeti Žan200135
6351Križnar David2007SSK Žiri35
9311Mitkovski Damjan200731
9311Breznik Tim2004AŠ hop na kvadrat31
9311Mulej Jakob2004AK Radovljica31
9311Dacar Luka2003AK DOMŽALE31
13281Prelovšek Aleš2003KGT Papež28
13281Poole Ben200428
13281Štefelin Jaka200928
13281Zupan Aljaž200528
13281Marinič Alen2007Ljubljana28
18261Černe David2009ŠRD Zajci26
18261Rolih Lan2003GSŠRM26
18261Tomšič Nejc2002Tržič26
21251Strnad Nik200425
21251Peterka Jan2006ŠD 3sport25
21251Mali Matej2001GSŠRM25
24241Bradžić Osman2000AK Krajišnik24
24241Konc Rožle2008AK Špela24
24241Weingerl Jan2001GSŠRM24
27231Petrovič Bor2005ND Rateče - Planica23
27231Bajželj Lan2005OŠ Orehek Kranj23
27231Žnidar Taj200923
30221Hvasti Matic2005OŠ Orehek Kranj22
30221Kanižar Mark200822
32211Košir Matevž2005ND Rateče - Planica21
32211Škrjanec Lev2005Tržič21
34201Konc Ožbej2010AK Špela20
34201Perkman Bert2005OŠ Orehek Kranj20
36191Rozman Matej2005OŠ Orehek Kranj19
37181Korenjak Val2005OŠ Orehek Kranj18
38171Zevnik Luka2005OŠ Orehek Kranj17
39161Trilar Mark2005OŠ Orehek Kranj16

Moški 20-29 let
M.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.7.t.8.t.9.t.
12237Malovrh Matevž1999TSK BLED35402825404040
21748Lušina Mitja1991ŠD Dražgoše2622312619313525
31264Voglar Jure199131253535
4682Hercog Marko1992AD Olimpik4028
5452Križnar Anže19972520
6401Kramarič Luka1994B2servis - Adidas40
6401Trček Jure1993WOODANO- masivno pohištvo40
6401Bregar Gašper1990GLEDRING - WITHCAR40
9351Rezaj Bashir1995Šmarnogorska naveza35
9351Kozina Jure199535
9351Plaznik Matic199335
9351Meh Blaž199335
13311Golob Urban1994ŠKD MEKINJE31
13311Lipovšek Jan1995Študentski Klub Kamnik31
13311Roel Stiens1990Kejžar Team31
13311Strmšek Tilen1992Canifit team31
17281Kobe Žiga1991DNSG Kranj28
17281Božič Žiga199328
17281Orehek Jure1992Moravče28
20261Umnik Andrej1991Tekaska sola David Pegam26
20261Brudar Sandi199126
20261Urh Domen199226
23241Kajtna Domen199024
23241Košir Andraž199924
23241Pegam David1991Tekaska sola David Pegam24
23241Avbelj Luka1991Moravče24
27231Mohorič Blaž199323
27231Štebe Nejc199223
27231Kotnik Nejc1993TK TRISPORT EXOTERM23
30221Narat Klemen199922
30221Radosavljević Uroš1994PASCOFIX running team Slovenia22
32211Šorn Sebastijan199621
32211Grm Žan1996KinVital21
32211Strajnar Anže199421
35201Drofenik Timotej199320
35201Petric Vidak1990Tekaska sola David Pegam20
37191Satler Žiga199419
38181Pretnar Miha1990PGD Zabreznica18
39171Pretnar Luka1994PGD Zabreznica17
4001Maler Alexandru1994Zapuže0

Moški 30-39 let
M.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.7.t.8.t.9.t.
12208Florjanič Marko1981ŠD SUHADOLE3535353540354035
21496Potočnik Uroš1988ŠKD MEKINJE261928233122
31095Benedičič Žiga19802321262118
4913Štrukelj Peter1982253135
5802Mulej Janez1981AK Radovljica4040
6793Rozman Anže1988242431
7693Perko Jernej1988AD olimpik222225
8682Koprivnik Žiga1987Filter Team4028
9622Robič Marjan19823131
10592Grenier Sebastien1980La Possesion3128
11463Večernik Matjaž1981ŠD HSE161812
12452Vidic Tadej19852124
13401Vigen Hattestad Ola1982Norway40
13401Zorman Dejan198040
13401Kastelic Peter1983GiBit40
16351Pagavino Filippo1980Podismo Buttrio35
17332Najdek Željko1981258
18311Ocepek Martin1988AK Domžale & Olivia Trzin31
18311Frantar Primož1981TK TRISPORT EXOTERM31
20302Jukovič Gorazd1980#REKREATIVCI1713
21281Finžgar Gašper198828
21281Kožar Peter1989ŠD Dečno Selo28
21281Žitnik Urban1986KGT Papež28
21281G. Roky1989Vzajemna28
21281Durič Gregor198428
26261Portelli Paul198526
26261Teran Matic1985GiBit26
26261Vajs Jure198026
26261Bertalanič Denis198626
26261Sušnik Aleš1982TK TRISPORT EXOTERM26
26261Hikel Boštjan198626
32251Šturm Grega1982Top fit team25
32251Starič Andraž198225
32251Brulc Ervin1987AK Jači tlači25
32251Sosič Andrej198025
32251Gregorin Sebastjan1984SAM SVOJ TRENER25
37241Senica Rudi1981Picerija Olivia Trzin24
37241Nadvešnik Tadej198124
37241Bergant Niko1981Kinvital24
40231Bevc Gregor198123
40231Pestotnik Aleš198023
40231Hojnik Peter198023
40231Zore Žiga1989TK TRISPORT EXOTERM23
44221Grilc Rok1985ND Rateče - Planica22
44221Vehovec Aljoša198722
44221Novak Jure198422
47211Srna Klemen198421
47211Škrbinc Sašo1982ŠD ŠMARTNO21
47211Svetina Uroš198021
50201Golič Danijel198120
50201Šinkovec Jure198720
50201Zupančič Matej198420
50201Tekavc Anže198920
50201Rauter Mitja198220
55191Kolman Uroš198319
55191Koščak Niko1983CUDV Radovljica19
55191Abram Igor198119
58181Bajdak Artjom1987Tečemo z nasmehom18
58181Božič Andrej198018
60171Poljanšek Anže1982FC Liverpool17
60171Cerar Alojz1984Sportradar17
62161Ahačič Matic1985#ELITEJOGGERS16
62161Cankar Uroš198816
64151Osolnik Simon198415
64151Kantarević Denis198115
64151Polajžer Bojan198215
67141Bajec Tomaž198214
67141Kemperl Primož198214
67141Andrejc David1986Andrejci14
70131Juteršek Andrej1983Olivia Trzin13
70131Dolenc Damjan1987PGD Zabreznica13
72121Trošt Žiga1981Žiga Trošt12
72121Vehovec Gregor1980Domžale12
74111Starina Peter198211
74111Hrast Rok198811
74111Grčar Matjaž198011
77101Kumar Anže198910
77101Matijević Robert1983ŠD Trzin10
7991Brodar Toni1987KŠD Peče9
7991Kocjan Aleš1981ŠPORTNO DRUšTVO RTV9
8181Lončar Jure19808
8271Surina Samo19887
8271Vitas Marko19877
8461Krušič Matevž1985TRISPORT6
8461Skubic Blaž19836
8651Komatar Luka19895
8741Kolarič Martin19864

Moški 40-49 let
M.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.7.t.8.t.9.t.
12206Bertoncelj Uroš1975ŠD KOLOKA403535354035
21927Jerala Borut1972Let's dance25253128284040
31317Šuštar Uroš197517112420233116
41185Iglič Robert19702025193123
5833Peček Boris1973ŠD Nanos Podnanos202835
6802Šimnic Danilo1974KK Završnica4040
7703Zupanič Patrik1977Canifit team262420
8685Kržišnik Domen1978/14718920
9633Gašperšič Gregor1972Tečemo z nasmehom192321
10572Meglič Marko19722631
11563Bohorč Miha1975162515
12552Brenk Matjaž1974AK Kranj3124
13503Kalan Damijan1973221513
14495Vajs Gregor1978Vitezi dobrega teka9419161
15472Potočnik Janez1972AGP PRO2225
16432Jelovčan Roman19792221
17413Meglič Miran1974Tržič13919
18401Kotnik Robert1975Pizzeria špageterija Olivia40
18401Volkar Franci1976ŠKD MEKINJE40
20351Zornik Klemen1978TD Bovec35
20351Kozjek Domen197535
20351Miklavžin Primož1973Dijaški dom Bežigrad Ljubljana35
23311Sitar Denis1978ŠKD MEKINJE31
23311Trojer Andrej1971Domžale31
23311Sever Sandi197331
26281Kaltenekar Matej197328
26281Grobelšek Marko1972GiBit28
26281Smodič Aleš1973KD HRASTNIK28
26281Harnold Peter1978ŠD 3ŠPORT28
30261Grm Jure197826
30261Krnc Matjaž1977TK Šmarnogorska naveza26
30261Arbajter Iztok1971TK Trisport Kamnik26
30261Bertoncelj Grega1971Tečem z nasmehom26
30261Zupan Stanko1977ŠD Nanos Podnanos26
35251Petek Tomo1970ŠD ŠMARTNO25
35251Uranič Jože197325
37241Vučko Vlado1978TK TRISPORT EXOTERM24
37241Pavlič Jože1974Kovinostrugarstvo Pavlič d.o.o.24
37241Bec Aljoša1976Bec 3324
37241Kobilica Primož197124
41231Rink Aleš1978ŠD Trzin23
41231Bogataj Gregor197523
41231Pavšek Janez1972Gasa23
41231Lovišček Renato1972Mio Slovenija23
45221Vettorazzi Emil197622
45221Pocar Tomaž197422
45221Osolnik Damjan197222
45221Esih Uroš197622
49211Brumen Branko1975AK Ormož21
49211Peterlin Andrej197621
49211Praprotnik David197721
49211Pečjak Vinko197521
49211Premrl Gregor1977Kamp Podljubelj21
54201Flek Marko1976GIBIT20
54201Finžgar Iztok197320
56191Čarni Gregor197919
56191Novak Uroš197719
56191Ferbežar Gregor1973SLOVENSKA VOJSKA19
59181Selan Mitja1971Križe18
59181Komel Matej1979NIA18
59181Kutoša David197918
59181Robič Andrej1976ŠD Kranjska Gora18
59181Možina Marko197818
64171Mislej Slavko1975Vitezi Dobrega Teka17
64171Kostanjevec Stojan1972Pedagoska fakulteta17
64171Primožič Matej1977Modra šola teka z AC Lovše17
64171Predovnik David197717
68161Zupančič Jurij1972DOBROTE.SI16
68161Sočan Aljaž1978DR MOL16
70151Marinič Luka1979GiBit15
70151Nunar Borut1970Preddvor15
72141Juteršek Miha1978Količevo Karton14
72141Novak Zdravko197714
72141Oman Igor197014
75131Korošec Grega197713
75131Mihelčič Tomaž1972Guzman13
77121Serko Matevž1979IPA RK LJUBLJANA - SIWIM TEAM12
77121Brcar Roman1970Run and smile12
77121Gros Uroš1971ŠD Divji zajci12
77121Ferlan Luka1978Sportradar12
81111Eppich Hannes1979LCA Hochschwab11
81111Gvardjančič Davor197711
81111Strnad Boštjan197711
84101Repinc Marko1972Dom Petra Uzarja Tržič10
84101Končar Boštjan197210
84102Hanzel Vjeran Frank1976ŠK E.M.I.19
84101Bartolec Vanja197910
84101Pavlica Davorin1974Sportradar10
8981Cvetković Dragan1970SV8
8981Krejan Robert19728
8981Prosen Robert1971Calcit Basketball8
8981Sirotić Irvin1971ŠD Metrel8
9371Baukal Gabor19767
9371Prešeren Matjaž19777
9561Tuhinski Toni1975ŠD ŠMARTNO6
9561Orešek Primož1975Domžale6
9561Rigg Richaro19756
9851Bele Jože19745
9851Božičnik Matej19755
9851Robert Guštin19705
10141Peršin Boštjan19794
10141Meglič Matej19784
10331Rojc Borut1970Pustolovec Rajd-Never give up3
10331Cestnik Boštjan1971Modra šola teka z AC Lovše3
10331Jurado Sebastian19793
10621Brunazzi Celaschi Nicola19732
10621Lončar Primož19762
10621Žibert Damjan1978Amfibija2
10911Stražar Klemen19711
10911Jugovac Sandi1977Luka Koper1

Moški 50-59 let
M.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.7.t.8.t.9.t.
12005Wagner Tomas1969AUTO SOWA4040404040
21726Marolt Darko1960RADOLCA353117264023
31667Valant Rajko1961TEČEMO Z NASMEHOM26312815243522
41408Džamastagić Senad1961231824219233115
51266Kos Boštjan1966Športno društvo SIJ21262382226
61205Snedec Franci19612522282520
71045Kotar Dušan19632422102028
8752Marolt Jože1967BMC avtodeli - Žarek upanja4035
9702Kirm Jože1965Blejski vitezi3535
10662Vrhunc Matjaž1963Top atlet3531
11552Majer Tomaž1962Tekaška skupina Jesenice2431
12502Kukovica Boštjan19683119
13492Deganutti Enzo1960Teenager Staranzano2524
14432Kamberi Sandi19632023
14433Štalec Vladimir1968AD Železniki18214
16422Perko Mirko1962CANIFIT TEAM1824
17412Brumen Srečko19681922
18402Rojšek Tomaž1964Ljubljanski tekači2416
18402Lemark Ervin1967Actifit.io1921
18401Mrežar Damijan1966Sveti Duh40
21393Radosavljević Miro1967PASCOFIX running team Slovenia16203
22351Jenko Uroš1963Vitezi Dobrega Teka35
22351Podlogar Dušan1960ŠD Pokljuka35
24332Kogoj Radich Leopold19691419
25311Kveder Lado1963ŠKD MEKINJE31
25311Čebin Marjan - Rosi1966ŠD Ravenska vas31
27281Čepič Klemen196728
27281Kerštajn Robert196728
27281Bajec Herman1965ŠKD MEKINJE28
27281Cimerman Stanislav1967ŠD Loka pri Mengšu28
27281Rozman Aleš1963DI Tržič28
32261Logar Janko1964ŠD Metrel26
32261Kemperl Bojan1961KGT Papež26
32261Končina Božidar1964GLEDRING WITHCAR26
32261Zrimšek Robert1961Kavarna Kljukec Logatec26
36251Tekavčič Anže196125
36251Anton Rok1962TKD Sovica25
36251Lanšček Tomi1968Noge,glava in srce25
36251Bahčič Robert196625
40231Fagandini Luigi1967GS Toccalmatto23
40231Ornik Frenk196923
42221Novak Roman196922
42221Senegačnik Marjan1961Pulse Performance22
44211Kosmač Primož196321
44211Primc Marko196121
44211Sajovic Borut1960ŠD Podljubelj21
47201Fijavž Vladimir196920
47201Belič Damjan1968Čili tekači20
49191Vrankar Lojze196319
49191Bulovec Franci196219
51181Černe Andrej1969ŠRD Zajci18
51181Sršen Rajko1962KGT PAPEŽ KAMNIK18
53171Šavli Peter196117
53171P. Strnad Boštjan1963Bazni tabor Križe17
53171Rašić Djordje196417
56161Nagode Mitja196216
57151Jerak Edward196515
58141Vojska Pavle196314
58141Mav Igor1966Količevo Karton14
60131Klatenekar Denis196913
60131Vek Vital196013
62121Lelić Enes1963LPP12
62121Omovšek Andrej1963LESPAL12
64111Ivačič Matjaž1963GRS Kranj11
6571Rauch Robert19697
6661Allison Stephen19626
6751Paolato Alessandro19665
6821Gobec Sandi19682
6911Cochet Peter19651

Moški 60-69 let
M.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.7.t.8.t.9.t.
12306Jerič Miha1959ŠD DIVJI ZAJCI403540354040
21846Kavs Miran1957Kraški tekači Sežana283131283135
31526Rajgelj Franci1952242820262826
41507Ručigaj Zdravc1952ŠD PRESERJE25242625192525
51414Galin Bojan1958ŠKD MEKINJE35403531
61344Košnjek Tone1956ŠD Divji zajci31283540
71266Dedić Ismet1956Sij Elektrode202124231721
81024Jelenc Vid1950KD MENGEŠ23232828
9944Vizjak Miljko195525242223
10783Koder Franci1957262626
11633Gajić Mićo1954212022
12622Suhadolnik Jani1958Team BTS Company3131
13401Kalan Tomaž1958Habjan transport40
13401Jesenko Andrej195740
15351Cvajnar Bojan1958Žlebe35
15351Klemenc Tone1955ŠKD MEKINJE35
17311Lešnik Štefan195131
18281Valant Frenk1958Avtomehanika Valant28
19261Bucovaz Ugo1959DLF UDINE26
20251Činkole Stanislav195325
20251Debenec Bojan1957tkl ljubljana25
22241Kajdiž Franci1951SENIOR24
22241Gornik Jure1951Sovica24
22241Velechovsky Tomaž1959Čili tekači24
25231Kotnik Milan1950AK Radovljica23
25231Kemperl Zvone1957ŠD Menina23
25231Krempl Marijan1955AK Kranj23
28221Klopčič Zlatko1957Športna Skupina "Vita"22
28221Cencen Marjan195722
30211Loredan Verjanko195721
31201Legat Bogoslav1958PGD Smokuč20
32191Ivančič Franc1956ŠD Nanos Podnanos19
32191Švab Cene1950ŠD Divji zajci19
34181Požar Bojan1957Happy gym Lj18
34181Kladnik Ladislav195918
36171Mesec Janez1959Tečemo z nasmehom - Klemen Dolenc17
37161Knežević Petar1950Kvadra tek16
38151Rijavec Zvone195315
39141Puhar Maksimiljan1957TEKAŠKA SKUPINA 3M14
4001Šarabon Bojan1956Log0

Moški 70 let in starejši
M.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.7.t.8.t.9.t.
12407Mišov Dragan194740404040404035
2401Blažič Matija1946TEKAŠKA SKUPINA 3M40
2401Petek Tone1946ŠKD MEKINJE40
4351Sušnik Alojz1944DU Kamnik35
501Ambrož Janez1939Snakovo tim0
501Dobrim Marislav1941Domžale0

Ženske do 19 let
M.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.7.t.8.t.9.t.
12316Souidi Katarina2004314040404040
21906Jerala Ana2009LET'S DANCE222631404031
31755Souidi Kristina20063535353535
4522Kržišnik Polona20001735
5401Repe Mina2006ŠD Gorje40
6311Potočnik Zoja2004TSK Bled31
7281Stražar Hana200928
7281Šmit Ajda2006TSK Brezje28
7281Križaj Nunar Jana2005OŠ Orehek Kranj28
10261Čebin Lea2003ŠD Ravenska vas26
11251Hodnik Klara2004Kranj25
11251Hrovat Maša200025
13241Repe Zala2004ŠD Gorje24
13241Skubin Tjaša2004ŠD Gorje24
15211Aljančič Klara2005Oš Bistrica21
16201Potočnik Novak Jerneja2005OŠ Orehek Kranj20
17191Blagojević Tia Lia2004OŠ Orehek Kranj19
18181Grujić Danaja2005OŠ Orehek Kranj18

Ženske do 29 let
M.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.7.t.8.t.9.t.
12357Skube Nives1996AD OLIMPIK40404035254040
21777Lušina Manja1996Šd Dražgoše24263531263524
3963Turk Maruša1990284028
4883Ahačič Dominika1991GIBIT263131
5853Kotar Lana1996282235
6712Klinar Tina19943140
7472Štefe Špela19912621
8401Žerjav Neža1999ND Rateče - Planica40
9351Lončarek Anja1997PULSE PERFORMANCE35
9351Mazi Nika1992AD Mass35
9351Cencen Veronika199335
9351Klančnik Pobežin Karmen1990Dom Petra Uzarja Tržič35
13311Šmitek Špela199031
13311Peterka Monika199731
13311Pečarič Maja199931
16281Pavlič Saša199228
16281Vrhovnik Tjaša199028
16281Šumah Ana1996TK 3KM28
19261Šipelj Špela199026
20251Robnik Katarina199025
20251Brovč Ema Valentina1992ŠD Podljubelj25
22241Vratuša Globočnik Uršula1995Shukin24
23231Lavrič Sabina199123
23231Cochet Louise1995Trail Entre Elles23
25221Slapar Karmen1992TK TRISPORT EXOTERM22
26211Mučič Tjaša199921
27201Mazzetto Messua199520
27201Vraničar Maja199120
29191Šemrov Sara199119
30181Robnik Romana199118

Ženske 30-39 let
M.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.7.t.8.t.9.t.
11635Dacar Darja19813135353131
21556Mrak Valerija1985222021282440
31064Marinović Sara198825242631
4853Bohorč Saša1980283126
5532Lunar Mateja19802825
6502Šmitek Maja19872624
6502Krist Tanja19802426
6502Peharc Maja1985#ELITEJOGGERS2228
9412Žnidar Nina1982TELOVADNICA JANJA2516
10401Ložar Kos Kaja198840
10401Jelovšek Jasmina198540
10401Topolnik Sabina198740
10401Možina Andreja198340
10401Černič Barbara1987GIBIT40
10401Zima Anja198740
10401Ropret Petra19813K sport40
17351Kantarević Lučka198435
17351Jazbec Suzana1987Zreče35
17351Starič Špela198635
17351Eppich Jutta1980LCA Hochschwab35
17351Kuhar Mateja198835
22311Bevc Špela198131
22311Paplar Nina198031
24281Vehovec Barbara198728
24281Sossa Veronika198328
26261Grmovšek Sonja1984KinVital&Olivia Trzin26
26261Močnik Anita1983CUDV Radovljica26
28251Rivera Ortiz Johanette1989Podismo butirio25
28251Petač Simona198725
30241Ložar Daša1985Modra šola teka z AC Lovše24
31231Kosec Mojca1988ŠKD MEKINJE23
31231Karlovšek Ana198223
31231Feužer Tamara198223
31231Štular Alenka1980Kamna Gorica23
35221Hostnik Marjana1981Modra šola teka z AC Lovše22
35221Testen Ines198722
37211Rauter Anja198721
37211Pezdirc Katarina1981GRAJSKA TERASA21
37211Kovačič Barbara1985barbablast@gmail.com21
40201Torkar Tjaša198820
40201Nikovski Damjana198120
42191Prelesnik Mateja198319
42191Toni Skubic Tjaša198419
44181Vek Maruša198418
45171Bele Andreja1982Modra šola teka z AC Lovše17
46151Kadivec Mirta198215

Ženske 40-49 let
M.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.7.t.8.t.9.t.
12408Jerala Marjeta1972LET'S DANCE4040404035404040
21565Knez Tadeja19763131312835
31435Škafar Novak Urška19702628352826
41274Planko Nataša1971TK TRISPORT35263531
5702Rotar Melita19773535
6401Vetrih Renata1974AD Štajerska40
7372Kanižar Jožica1979TELOVADNICA JANJA2611
8351Bele Kristina1974AK Pivka35
9311Slatnar Stanka197131
9311Bennett Magda1972Reading roadrunners31
9311Gorzeti Irena197931
9311Lepir Katja1977/31
13281Dražić Katarina197028
13281Kejžar Anamarija1971Dom Petra Uzarja Tržič28
13281Kelemen Štefica197328
13281Uranič Jana197428
13281Kuhar Igor1975Modra šola teka z AC Lovše28
18261Pogačnik Šimnic Minka197226
18261Žvan Jana197326
18261Selan Tatjana1972Anine Tekačice26
21251Razingar Kenda Andreja197025
21251Zupan Jožica197025
21251Ozebek Andreja1973Tekači z obale25
21251Kaluder Saša1976Priprave Ljmaraton25
21251Dolinar Cirila197225
21251Sršen Petra197825
21251Wallas Polona197425
28241Pečarič Darja197424
28241Poole Susie197324
28241Lužovec Minka1972Priprave24
28241Merhar Lucija197424
28241Božičnik Petra197524
28241Žibert Darinka1973ŠKD MEKINJE24
34231Biberovič Sanela1978Dom Petra Uzarja Tržič23
34231Bavec Saša197223
34231Vehovar Vali197123
34231Sitar Liza197723
38221Kumar Katja197622
38221Kuhar Sonja1976Modra šola teka z AC Lovše22
38221Žumer Metka1977Čarman Team22
41211Lackovič Mateja1978Naklo21
41211Štrajhar Mateja1978Modra šola teka z AC Lovše21
41211San Mateo Lourdes197721
41211Gros Sabina1974ŠD Divji zajci21
45201Cestnik Andreja1975Modra šola teka z AC Lovše20
45201Kozar Sabine1971Ihelp20
47191Hrastnik Polona197819
47191Lajtai Edit197719
47191Premk Mateja197919
50181Turk Edita197018
50181Markelc Tanja197918
52171Kovačič Simona1973Modra šola teka z AC Lovše17
52171Košir Julija1970Anine tekačice17
54161Mrak Marija1975Dom Petra Uzarja Tržič16
54161Miklič Tanja1979Modra šola teka z AC Lovše16
56151Trobec Mlakar Polona1974ŠD Divji zajci15
56151Mali Pisek Urša197515
58141Kuhar Špela1976Modra šola teka z AC Lovše14
58141Oletic Ksenija197214
60131Cerar Brigita197913
60131Dobre Mojca1970Dom Petra Uzarja Tržič13
62121Razpotnik Damjana1978Modra šola teka z AC Lovše12
62121S. Podlesnik Barbara1974Bazni tabor Križe12
64111Vovk Urška197011
65101Maler Antonina197310
6600Planka Nataša1971TK Trisport Kamnik

Ženske 50-59 let
M.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.7.t.8.t.9.t.
12188Mohorč Lilijana19644028354025403528
21515Kolman Alenka1967Tečemo z nasmehom3526313524
31415Bavdek Simona1966ŠD Dobrepolje3128232831
4984Pavlič Darja196325232624
5802Grm Ksenija1969KinVital4040
6682Bogataj Helena19674028
7592Stevanovič Gorica1969Tečemo z nasmehom2831
8522Justin Stanka19662626
9492Petkovič Brigita1961Anine Tekačice2425
10432Purnat Zvonka19612023
11401Klinar Anica196540
11401Grm Ksenja1969KinVital40
13351Žlogar Ivi1967Pulse Performance35
13351Krašovec Bogdana196135
13351Absec Aneta1968VZAJEMNA35
13351Urevc Janja196735
17311Rozman Romana1966AD olimpik31
17311Milič Marinka1961ŠKD MEKINJE31
17311Mesarič Jožica196131
17311Kocjan Tina1961ŠD Dvig Vrhnika31
21281Košnjek Viktorija196328
21281Babić Jasminka196228
23261Babič Elizabeta1965Tečemo z nasmehom Klemen Dolenc26
23261Frišek Stanka196826
23261Vojska Martina1965AK Domžale26
26251Črv Barbara196725
26251Slapnik Marta196525
26251Logar Polona1967ŠD Metrel25
26251Raner Mojca1969KinVital & Olivia Trzin25
30241Šilar Ankica196024
30241Bolta Nina1964BANčNO šPORTNO DRUšTVO NLB D.D.24
30241Ivančič Vladimira1963/24
33231Turk Romana1963Filter team23
33231Radič Magda196423
35221Vukotič Vinka1965Dom Petra Uzarja Tržič22
35221Klemen Tatjana1962Modra šola teka z AC Lovše22
35221Globočnik Kukovica Marta196722
35221Medved Marjetka196322
39211Primc Vida196521
39211Hoffmann Ildiko196721
39211Meglič Jana196221
39211Tavčar Mojca196721
43201Žlebnik Stanislava1963Modra šola teka z AC Lovše20
43201Stupar Nada1965Dom Petra Uzarja Tržič20
45191Škrbinc Štefka1964ŠD Šmartno19
45191Kožuh Tatjana196719
47181Regent Tatjana1963Modra šola teka z AC Lovše18
48171Fištrovič Andreja1966Modra šola teka z AC Lovše17
49161Jurič Erna196816

Ženske 60 let in starejše
M.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.7.t.8.t.9.t.
12307Mohorič Janja195840314035404035
2802Petraš Slavka1959Pulse Performance4040
3752Bohinjec Emilijana19583540
3752Robida Mira1953ŠD SKB3540
5632Rozman Verica1959Anine Tekačice2835
6592Koprivšek Justina19532831
7572Vertnik Ivanka19573126
8311Gruntar Irena1956Vitezi dobrega teka31
8311Peharc Lučka195831
10281Kovačič Majda1959Planinsko društvo Šmarna gora28
10281Udovič Vida1957LJUBLJANSKI TEKAČI28
12261Novak Jožica194226
12261Jerman Ana1952Anine tekačice26
12261Peklaj Alenka195726
15251Kadunc Helena1959Ljubljanski tekači25
15251Rink Marjeta195325
15251Šarabon Alojzija1953Log25
18241Toni Milica195024