Gorenjska, moj planet 2020

Tekme v pokalu:
1. tekma - 31. Mošenjski tek, Mošnje / Radovljici, 20.06.2020
2. tekma - Nočni tek Vrhnika, Vrhnika, 29.08.2020
3. tekma - 22. Tek Petra Levca SKIRCA, Trzin, 26.09.2020
Število tekem, ki štejejo za pokal: 5
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Št. udeležencev: 296



Razvrstitev - absolutno
Moški:
M. abs.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.7.t.8.t.
1883Robič Marjan1982ad hitrost352528
2833Osvald Tadej1988Štd lončar312131
3632Trček Jure1993WOODANO - masivno pohistvo2835
4612Trček Jan1997WOODANO - masivno pohištvo3526
5542Ušeničnik Urh20003123
6502Habjan Toni1978AD Hitrost2822
7483Malovrh Matevž1999Köster Slovenija181020
8401Mulej Janez1981AK Radovljica40
8401Bregar Gašper1990KGT PAPEŽ , Gledring40
8401Mikelj Andrej1978AD Hitrost40
11363Iglič Robert1970ŠD Preserje pri Radomljah14913
12261Jerala Filip2004Let's dance26
12261Kramarič Luka1994B3servis26
14251Podgornik Miha1989NI25
14251Stiens Roel1990Admass - Kejzar Team25
16241Majdič Jure1983Triatlon klub Logatec24
16241Kordež Matej1989Delam zate24
16241Maksimovič Goran198624
19231Orehek Jure1992KŠD PEČE23
19231Sitar Denis1978Škd Mekinje23
21221Kozjek Domen197522
21221Grobeljšek Marko197222
23211Meglič Marko197221
23211Wagner Tomas1969Avto Triglav21
25201Grilc Rok198220
25201Štanfel Matjaž1990SRD Alpe Adria Trek i Trail20
27191Harnold Peter1978Triatlon klub Logatec19
27191Železnikar Janko1961NŠD Medvode19
27191Abdaković Zahid197519
30182Kolenc Janez1972ŠD Gorje108
30181Frantar Primož1981Modri Dirkači18
30181Dolanc Nejc1992Rondo Hrastnik18
33171Marolt Jože1967Bmc avtodeli-Žarek upanja17
33171Adamič Marko1967Team BTS Company17
33171Močnik Martin2003MM team17
36161Potočnik Uroš1988Škd Mekinje16
36161Godler Rok1989Ak Fit16
36161Močnik Metod1968MM team16
39151Hercog Marko199215
39151Lepojić Sašo1980Team BTS Company15
39151Potočnik Mirko1987Zvezde Gorje15
42141Pikel Jernej1970Brez kluba14
42143Schaffer Miha1981TK Šmarnogorska naveza149
42141Šalamun Darko1980Triatlon klub Logatec14
45131Jerala Jakob2006Let's dance13
45131Lajevec Miha1984KŠD Peče13
47121Prelc Rok1987Eles12
47121Grubešić Zlatko198212
47121Pečjak Vinko197512
50111Vettorazzi Emil197611
50111Jerala Borut1972Let's dance11
50111Vrhunc Matjaž1963AK Krka11
53101Kutosa David1979/10
5491Zupan Mitja1979Zvezde Gorje9
5492Meh Blaž1993/54
5681Rink Aleš1978ŠD Trzin - Amfibija8
5682Galin Bojan1958ŠKD MEKINJE17
5681Peček Boris1973Tekaški forum8
5971Omejc Aljaž2004ŠD Gorje7
5971Bogataj Zdravko1980Šd Povž7
6161Senica Rudi1981KŠD Peče6
6162Skabar Marko1973Dom brisciki51
6161Pohar Ažbe2005Radovljica6
6161Novak Uroš19776
6551Štiftar Jurij1969Priprave5
6641Eržen Boris19774
6731Zrimšek Robert1961šd tek je lek Logatec3
6731Zupan Gregor1974OK Komenda3
6733Marolt Darko1960Vizuart111
6731Bertoncelj Gregor19713
7121Petkovšek Gorazd1965ŠD Metrel2
7122Murgelj Dušan198311
7122Ručigaj Zdravc1952ŠD Preserje11
7122Rejc Jernej2005/11
7122Dedić Ismet1956Sij Elektrode11
7121Šifrer Aleš19822
7122Šuštar Uroš197511
7122Sušnik Alojz194411
7121Bajec Herman1965ŠKD MEKINJE2
7122Džamastagić Senad196111
8111Duh Robert19681
8111Potisek Bojan1978Priprave1
8111Soklič Borut1973Janezovi garači1
8111Fajt Branko19721
8111Debelak Nejc1991Priprave1
8111Skodlar Jože19751
8111Krajnc Marko19901
8111Barić Zdravko1960BURT1
8111Rus Ciril19851
8111Milavec Gorazd1966Rekreativno društvo Turjak1
8111Pečar Anže1986Janezovi garači1
8111Logar Janko1964ŠD Metrel1
8111Mesojedec Matjaž1964ŠD TURBO M1
8111Bozovičar Matko19551
8111Slabe Tomaž1965Stara Vrhnika1
8111Bohorč Miha19751
8111Bratovž Aleš19741
8111Ilić Aleksander1990Občina Trzin/ŠDTrzin1
8111Zobavnik Metod19781
8111Škrlep Simon1976Modre novice1
8111Kuhar Igor1975Modre novice1
8111Krejan Robert19721
8111Jelenc Vid1950KD MENGEŠ1
8111Kotar Dušan1963Pustolovec Rajd1
8111Petan Zvonko19751
8111Bajec Tomaž19821
8111Cerar Alojz19841
8111Božič Andrej19801
8111Florjančič Rok1980ŠD Trzin1
8111Pust Gregor1980G-rega1
8111Lemark Ervin1967Team Lemark1
8111Lešnik Štefan1951---1
8111Matijević Robert1983ŠD Trzin - Olivia Trzin1
8111Snedec Franci1961Canifit team1
8111Fabčič Tadej1982Modre novice1
8111Lužar Boštjan1971Olivia1
8111Tomšič Rok19721
8111Bratko Andrej19791
8111Hribovšek Vladimir1955tek.si1
8111Hribar Andrej19571
8111Erčulj Matjaž1978ŠD Trzin1
8111Vitas Marko19871
8111Bojko Tomaž1971Olivija1
8111Rink Jure19841
8111Smajlovič Emil19881
8111Jurančič Matej19811
8111Milošević Dobrin19411
8111Zupanič Patrik1977Canifit team1
8111Miljuš Uroš1972Olivia1
8111Perko Mirko1962Canifit team1
8111Schumet Edvard1975Skvvp1
8111Premrl Luka19891
8111Lušina Primož1975ŠD Dražgoše1
8111Biček Robert1972Antima1
8111Čebašek Miro1958Tinex Šenčur1
8111Dolenc Damjan1987PGD Zabreznica1
8111Kostanjevec Stojan1972Pedagoška fakulteta1
8111Košnjek Tone1956ŠD Divji zajci1
8111Kovačevič Dane1955TSK Triglav1
8111Kustec Štefan1964TF1
8111Legat Primož19961
8111Bevc Gregor1981Klemen Dolenc - Tečemo z nasmehom1
8111Kaltenekar Denis19691
8111Kamberi Sandi19631
8111Kmetič Miran1966Kisuc1
8111Kogoj Radich Leopold19691
8111Kokalj Marko19891
8111Korošec Aljaž2003ŠD Gorje1
8111Ciglarič Peter19801
8111Zonta Andrej19801
8111Perše Tadej20001
8111Urajnar Miha19781
8111Perko Jernej1988Ad olimpik1
8111Pretnar Miha1990PGD Zabreznica1
8111Sajovic Borut19601
8111Meglič Miran1974Tržič1
8111Mesic Josip19811
8111Mulej Žiga1980Studenčice1
8111Vodnik Janez1993Cvetke1
8111Štefelin Jaka2009AK Radovljica1
8111Jesenko Andrej19571
8111Vodnik Martin1990Cvetke1
8111Zupan Klemen19861
8111Senegačnik Marjan19611
8111Srna Klemen19841
8111Strnad Boštjan1977ŠD Zavarovalnice Triglav1
8111Strnad Nik2004AD Olimpik1
8111Jančar Andrej1969Ljubitelj teka1
8111Jelenc Ivo Janez19481
8111Pirš Rok19871
8111Rozman Roki19881
8111Plankl Jože1961JPS Team1
8111Nikolov Djordje1957šd tek je lek Logatec1
8111Selan Žiga19981
8111Kos Andrej1952Tičnica 31
8111Korošec Tone19591
8111Selan Peter19701
8112Mišov Dragan194701
8111Jenko Damjan19661
8111Rojšek Tomaž1964Lj tekači1
8111Pečkaj Simon1976Janezovi garači1
18201Podlipnik Jošt2013Jeklarna0
18201Podlipnik Jernej1978Jeklarna0
18201Suljić Jasmin19650
18202Souidi Martin200700
18201Bučar Jožef19630
18201Strmšek Tilen1992Fitmin / Canifit team0
18201Hansel Frank1976ŠK E,M,I,0
18201Loboda Peter1983IPA RK Ljubljana0
18201Pogačar Peter19800
18201Gerbec Tomaž1978Atlantic Runn0
18201Kogovšek Gregor19740
18201Krušič Matevž19850
18201Grom Klemen1982Jeklarna0
18201Jarc Leopold19560
18201Oražem Žiga1992SKVVP0
18201Keresteš Vid20030
18201Urbančič Bojan1965Eles0
18201David Dujc1981Eles0
18201Jereb Primož1988Kk Zapravljivček0
18201Loboda Janez1982IPA RK LJUBLJANA0
18201Kovačič Janko1963Eles0
18201Mlakar Smrekar Kostja20090
18201Marinčič Zalar Svit2009DeToni Mantova0
18201Žnidaršič Urban19760
18201Pinter Uroš1995Fitline.si0
18201Leb Tadej19820
18201Bojko Filip20000
18201Urh Domen1992Sportradar0
18201Tomc Jakob20050
18201Dremelj Žan20110
18201Lužar Anej2001Olivia0
18201Farazin Marjana19590

Ženske:
M. abs.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.7.t.8.t.
11063Kolenc Ema2004ŠD Gorje353140
2943Souidi Katarina2004AAD Slovan283531
3853Souidi Kristina2006AAD Slovan242635
4773Peperko Maja1986Janezovi garači232826
5643Petraš Slavka1959TekJeLajf162424
6543Škafar Novak Urška1970Amfibija132120
7401Zupančič Mateja1986Tek je lajf40
7401Skube Nives1996AD Olimpik40
9342Marinović Sara19881816
10311Zima Anja1987ŠD Mošnje31
11281Kosmatin Bajić Katja198928
12272Dremelj Saša19861512
13261Jerala Marjeta1972Let's dance26
14251Lah Mateja1969Izišport25
14251Kosmatin Bajič Katja198925
14251Krašovec Bogdana196925
17231Požarnik Tatjana197423
17231Pečkaj Urška1989Janezovi garači23
19221Bevc Špela1981Klemen Dolenc - Tečemo z nasmehom22
19221Kaluder Saša1976Priprave Ljmaraton22
19221Per Teja198122
22211Mežek Niika200321
22211Bohorč Saša198021
24201Kramarič Vesna1970B3servis Team20
24202Žlogar Ivi1967Pulse Performance200
26191Kotar Lana199619
26191Kolman Alenka1967AK Radovljica19
26191Repe Zala2004ŠD Gorje19
29181Jan Čufer Maja197018
29181Tozon Kristina196718
31171Bolta Nina1964Bančno ŠD NLB d.d.17
31171Bogataj Metka1963SportKa Žiri17
31171Kuhar Sonja1976Modre novice17
34161Mesojedec Maja1970ŠD Turbo M16
35151Kneževič Nada198115
35151Peček Ana196815
37141Kovačič Majda195914
37141Slatnar Stanka197114
39131Koprivšek Justina1953Vitezi dobrega teka13
40121Dolenšek Daša200312
40121Smrekar Tina197812
40121Miklič Tanja1979Modre novice12
40121Bogataj Maja1962Modre novice12
40121Pavšek Maksi200312
40121Topolska Veronika1984Speed4dogs Slovakia12
40121Jakopin Jasmina198412
40121Slapar Nina1979AC Tavčar12
40121Megllič Jana196212
40121Puc Lara1998SKVVP12
40121Rink Barbara1979ŠD Trzin - Amfibija12
40121Petrinjak Barbara1987Canifit12
40121Rink Marjeta195312
40121Kapus Kristina196312
40121Vollmayer Irena1978Modre novice12
55111Kustec Dragica1961TF11
56101Jerala Ana2009Let's dance10
5791Kopač Katja19869
5881Štravs Polanc Urška19858
5971Kolar Martina19757
6061Bohinjec Emilijana1958Lese6
6151Razinger Mojca19595
6241Demšar Mojca19724
6331Lunar Mateja19803
6421Vodnik Anica1992Cvetke2
6511Stržinar Andreja1975Tečemo z nasmehom1
6511Kostanjevec Darja19711
6511Meglič Jana19621
6511Medič Katarina2004AKR Radovljica1
6511Kožuh Tatjana1967Anine tekačice1
7001Logar Polona1967ŠD Metrel0
7001Dolenc Špela19950
7001Žnidaršič Maja19850
7001Rup Zarja20050
7001Kramarič Ivana2007B3servis Team0
7001Švajger Anita19980
7001Omerzel Danijela19750
7001Souidi Veronika20090
7001Janekovič Karmen19690
7001Gutnik Andreja19790
7001Kovačič Tina1987Eles0
7001Zalar Nataša19770
7001Šerbinek Nena19770
7001Petkovšek Schweiger Nadja1990Jeklarna0