Gorenjska, moj planet 2021

Tekme v pokalu:
1. tekma - 32. Mošenjski tek, Mošnje pri Radovlj., 19.06.2021
2. tekma - Radol'ška 10ka 2021, Radovljica, 24.06.2021
3. tekma - Kranjskogorska 10ka, Kranjska Gora, 15.08.2021
4. tekma - Nočni tek Vrhnika, Vrhnika, 28.08.2021
5. tekma - Tek Petra Levca SKIRCA, Trzin, 11.09.2021
6. tekma - 14. Tek po ulicah Tržiča, Tržič, 18.09.2021
Število najboljših uvrstitev, ki štejejo za pokal: 6
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Št. udeležencev: 315

Razvrstitev po kategorijah
Moški do 19 let
M.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.
11013Strnad Nik2004AD Olimpik352640
2943Radosavljević Peter2002PASCOFIX running team312340
3682Mulej Jakob2004AK Radovljica4028
4401Mišvelj Saš2005TK Trisport40
4401Gaberšček Tobi2002TD Bovec40
6351Osvald Vito2003AD MASS35
7311Yazbeck Lavrič Pregelj Philip2006Happy Gym31
8281Zupan David200228
9251Pohar Ažbe2005AK Radovljica25
10241Viola Oronich Max2005Pedala Cat Balaguer24
11221Yazbeck Lavrič Pregelj Žan2004Happy Gym22
12211Šuštar Ten201121
13201Stariha Tim201220
1401Ocepek Tim20060
1401Drčar Ovca Tibor20120
1401Drčar Ovca Gaber20140
1401Dremelj Žan20110
1401Mlakar Smrekar Kostja Leon20090
1401Kaluder Lovro20070
1401Telban Žan2009/0
1401Podlipnik Jošt20130
1401Primožič Gal2002Triatlon klub Logatec0
1401Podlipnik Lenart2015Jeklarna0
1401Marinčič Zalar Svit2009ŠD Vrhnika0
1401Marinčič Zalar Maj2006Detoni Mantova0
1401Skvarča Rok2002ŠD Vrhnika0
1401Skvarča Žan2005ŠD Vrhnika0

Moški 20-29 let
M.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.
12266Malovrh Matevž1999Köster Slovenija404035314040
2903Šlibar Mihael1993312831
3401Ušeničnik Urh200040
3401Črv Benjamin199640
5351Orehek Jure1992ATD SAVINJČAN35
5351Lipovšek Jan1995Tk Trisport35
5351Zupan Tadej200135
8311Feltrin Rok199931
9281Močnik Rok199328
9281Kodrič Aleks1999/28
9281Kmetič Blaž199228
12261Preskar Andrej199626
12261Gladek Žiga199826
12261Vogelnik Martin199926
15251Plestenjak Aljaž199825
15251Legat Primož199625
17241Capuder Luka199624
17241Dovžan Jure199624
19231Perše Tadej200023
2001Rezai Bashir1999Šmarnogorska naveza0
2001Trček Jan1997WOODANO - masivno pohištvo0
2001Strmšek Tilen1992Olivia Trzin / ŠD Trzin0
2001Dobrovoljc Žan20000
2001Gucher Florian19950

Moški 30-39 let
M.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.
11504Osvald Tadej198835354040
2802Robič Marjan1982Ak Radovljica4040
3712Piškur Primož1989ŠD Dvorska vas3140
4683Čejvanovič Jan1988AK Otok232322
5622Lajevec Miha1984KŠD Peče3131
5622Rajšelj Jernej1987Policija3131
7502Kobe Žiga1991DNSG Kranj2228
8401Modic Matic1986TK Jožica40
9351Godler Rok198935
9351Maksimovič Goran198635
9351Perko Jernej1988ad olimpik35
9351Krejač Damjan1987Policija35
13281Roblek Anže199128
13281Peršak Boris198728
13281Malavašič Andrej1987ŠD Lipa28
13281Kraner Matej1983Policija28
17261Nikolić Dejan198926
17261Kožar Peter1989Kinvital26
17261Kopinč Jože198926
17261Golob Ožbej1987Pulz šport26
17261Vurušič Simon1982Fit klub26
22251Podgorelec Luka1983Policija25
22251Lelič Denis198725
22251Ovca Andrej198425
22251Štrukelj Peter198225
22251Rus Ciril198525
27241Brodar Toni1987KŠD Peče24
27241Jerman Bor1983Policija24
27241Grilc Rok198224
27241Groboljšek Matej1984ŠD Šentlambert24
27241Gomboši Borut198224
32231Gregorc Jožef1987ŠD Preddvor23
32231Pivk David199123
32231Tekavec Jošt1983KŠD PEČE23
35221Košir Matic1991KK Zapravljivček22
36211Logar Matej198621
36211Blatnik Miha1989ŠD Mošnje21
38201Srna Klemen198420
3901Kozina Kristjan19910
3901Matijevič Robert1983ŠD TRZIN -OLIVIA TRZIN0
3901Jeraj Jože19830
3901Vonta David19830
3901Stržinar Gašper19900
3901Jereb Primož1988KK Zapravljivček0
3901Werk Jure19820

Moški 40-49 let
M.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.
11536Kolenc Janez1972ŠD Gorje282326233122
21385Schaffer Miha1981TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA3125282826
3894Kostanjevec Stojan1972Pedagoška fakulteta24232220
4712Debeljak Pavel19814031
5502Roblek Marko1976Vitezi2624
6432Lavtar Simon19752221
7412Meglič Miran1974Tržič2318
8401Florjanič Marko1981ŠD Suhadole40
8402Najdek Željko19812218
8401Kobe Primož1981FIT KLUB Novo mesto40
8401Jost Vinko1978Policija40
8401Rink Aleš1978ŠD TRZIN40
8401Mulej Janez1981AK Radovljica40
14351Novak Uroš197735
14351Mikelj Andrej1978Atletski klub Radovljica35
14351Ogrizek Severino1976Policija35
14351Debeljak Aleš1979AD Olimpik35
14351Vrbetič Adrijano1972AADS35
14351Jožef Andrej1977ŠD Mošnje35
20322Strnad Boštjan1977ŠD Zavarovalnice Triglav1715
21311Šalamun Darko1980Triatlon klub Logatec31
21311Debelak Andrej1981Policija31
21311Rojnik Andraž1981Olimpija TK31
24281Brenk Matjaž1974AK Kranj28
24281Kantarevič Denis1981KI and TI28
24281Sever Sandi197328
27261Kaltenekar Matej197326
27261Merhar Robert1975AK vertikala26
27261Krejan Robert197226
30251Kaluder Kristjan197525
30251Velički Boštjan1975Policija25
30251Senica Rudi1981KŠD PEČE25
30251Kolman Miran1972Slovenska Vojska25
30251Svetina Uroš198025
35241Mladenov Stanko197224
35241Pečjak Vinko197524
35241Sosič Andrej198024
38231Račič Miroslav1973Policija23
39221Letnar Matjaž1974ŠD Divji Zajci22
40211Biček Robert1972Antima21
40211Jakofčič Marko1977AK MTŽM21
40211Pretnar Matej197821
43201Kukolj Rok1980Flying Lizards20
43201Gorenc Jernej1980Medoka20
43201Ciglar Leon1981FS Tadeja20
46191Učakar Damjan197819
46191Vrh Damijan197519
46191Nagode Aleš197519
49181Jerina Davor197818
50171Bradaškin Boštjan197817
50171Javornik Roman1975Policija17
52161Čimžar Simon198116
52161Potisek Bojan197816
54151Ipavec Boštjan197815
55141Zonta Andrej198014
56131Dolgan Janko197613
5701Mlakar Mihael19760
5701Mohar Lojze1974TŠD Lončar0
5701Kogovšek Gregor19740
5701Urbas Luka1975Izišport0
5701Šurca Jernej19750
5701Podlipnik Jenej1978Jeklarna0

Moški 50-59 let
M.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.
12056Iglič Robert1970AK Mengeš314035284031
21696Lanšček Tomi1968Noge,glava in srce283125263128
31195Kamberi Sandi19632626232519
41164Majer Tomaž1962Tekaška skupina Jesenice35312624
51044Lemark Ervin1967AK Domžale28262228
6702Adamič Marko1967Team BTC company3535
7653Kotar Dušan1963TK Šmarnogorska naveza252317
8593Radosavljević Miro1967PASCOFIX running team231917
9472Milavec Gorazd19662423
10442Kaltenekar Denis19692420
11401Bertoncelj Grega197140
11401Marolt Jože1967BMC avt. - Huliot40
11401Strnad Simon1967ŠD NANOS Podnanos40
11401Vrhunc Matjaž1963AK Krka40
15362Kosmač Primož1963Spodnje Rute2016
15362Kogoj Radich Leopold19692214
17351Kukovica Boštjan196835
17351Kožuh Bojan1962Kgt Papež35
19311Matjašič Marko196831
20281Grahovac Mile1966Založba Grahovac28
21261Petelinšek Karl1968Policija-OKC UPS GPU26
22251Rozman Aleš1963Anine tekačice25
22251Duh Robert196825
22251Rauch Robert196925
25241Novak Jani197024
25241Ornik Frenk196924
27231Petkovšek Gorazd1965ŠD Metrel23
28221Egart Janez1968Policija22
28221Škaper Gvido197022
30211Zrnko Jože1971Policija21
30211Smole Niko196921
30211Lelič Enes196321
33201Bogataj Marjan1969ŠD Preddvor20
34191Slabe Tomaž196519
35181Rant Domen1969Media 2418
35181Selan Mitja197118
37161Telban Matej1970/16
38151P. Strnad Boštjan1963Bazni tabor, Križe15
3901Rojšek Tomaž1964Urni team0
3901Krampač Miran19700

Moški 60-69 let
M.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.
11504Galin Bojan1958KGT PAPEŽ40353540
21415Dedić Ismet1956Sij Elektrode2335243128
3933Snedec Franci1961Amfibija313131
4802Kalan Tomaž1958Habjan transport4040
5632Činkole Stanislav19532835
5632Dzamastagic Senad19612835
7512Gajić Mićo1954-2526
8401Krempl Marijan1955Anine tekačice40
8401Železnikar Janko1961SKIKE klub Slovenija40
10351Valant Frenk1958Avtomehanika Valant35
11311Pečar Anton195831
12281Kos Andrej1952Janezovi garači28
13261Sajovic Borut1960Občina Tržič26
13261Valant Rajko196126
13261Korošec Tone195926
16251Rajgelj Franci1952Zarica25
16251Plankl Jože1961JPS Team25
18241Ripanovič Srečko1957Vitezi dobrega teka24
19231Puhar Maksimiljan1957Tekaška skupina 3M23
2001Žagar Toni1955TŠD Lončar0
2001Gabršček Franci19570
2001Čebašek Miro1958Bled-Tinex Šenčur0
2001Kogovšek Stane1956artstone0

Moški 70 let in starejši
M.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.
11625Mišov Dragan19472835402831
21514Ručigaj Zdravc1951AK Domžale40403140
3752Lešnik Štefan19513540
3752Jelenc Vid1950KD Mengeš4035
5351Knežević Petar1950Kvadratek35
5351Erlah Pavel194835
7311Sušnik Alojz194431
7311Blažič Matija1946Tekaška skupina 3M31
9281Simon Matjaž195028

Ženske do 19 let
M.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.
1802Kolenc Ema2004AD Bled4040
2752Rotar Karin2005AK Radovljica3540
3401Meble Ana2003Atletski klub Krka40
4351Jerala Nara2008Anine tekačice35
5311Mesič Katarina2004AKR Radovljica31
5311Zelenec Katja2007ŠD Hotedršica31
7281Srna Hana Tia200928
801Kramarič Ivana20070
801Nagode Luna2007ŠDRŠ Vrhnika0
801Verč Alina20090
801Pacek Zoja20090
801Dolgan Kristina20040

Ženske do 29 let
M.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.
11153Kotar Lana1996354040
2802Skube Nives1996AD Olimpik4040
3401Fink Anja1997AAD Slovan40
4351Mrak Manca199335
4351Žerjav Neža1999ND Rateče-Planica35
6311Ameršek Kim2000AD Kronos31
701Železnik Tjaša1999ŠD Vrhnika0
701Bende Nataša19940
701Starin Sara19950
701Kmetič Aleksandra1995KUD Franc Kotar Trzin0

Ženske 30-39 let
M.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.
11986Novak Depolli Anja1987354026313531
21083Ferjančič Špela1990284040
3401Kantarevič Lučka1984KI and TI40
3401Zima Anja1987Šd Mošnje40
3401Kršinar Neja199140
6351Kobe Nina1983FIT KLUB Novo mesto35
6351Štefe Špela199135
6351Gabrovšek Tadeja1984FS Tadeja35
9311Vurušič Albinca1985Fit klub31
10281Rozman Metka1984Mravlce28
11261Ropret Bojana1989Mravlce26
1201Drčar Marija19830
1201Jakopin Jasmina19840
1201Tomić Marina1987Šd Trzin0
1201Dremelj Saša19860
1201Albreht Špela1989/0
1201Ferjančič Nataša19890
1201Zupančič Mateja1986Tek je lajf0

Ženske 40-49 let
M.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.
12406Štrukelj Marijana1979AD Olimpik404040404040
21013Rotar Melita1977353531
3632Kaluder Saša1976Priprave Ljmaraton2835
4351Arko Sabina1981Sodražica35
4351Gebert Darja1977Policija35
6311Ozebek Andreja1973ŠD Tekači z Obale31
6311Rigač Maja1977AK Ultramaraton Slovenija31
8281Meznarič Irena197828
8281Brovč Anita1980Policija28
10261Cuznar Martina197526
10261Bergant Tina197826
12251Zagorac Nina1980mravlce25
13241Žumer Metka1977Mravlce24
14231Selan Tatjana197223
15221Malovrh Urška1976Mravlce22
16211Roglič Romana1980Mravlce21
17201Lunar Mateja198020
1801Knez Tadeja19760
1801Matjašič Darja19760
1801Zalar Nataša19770
1801Šerbinek Nena19770
1801Ferjančič Maja19800
1801Podlipnik Ana1979Jeklarna0

Ženske 50-59 let
M.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.
11836Peček Ana1968313526282835
21815Škafar Novak Urška1970Amfibija4035313540
3662Kostanjevec Darja19713531
4401Grm Ksenija1969KinVital40
4401Demšar Alenka1967Tečem z nasmehom, Klemen Dolenc40
4401Planko Nataša1971ŠD Čez planke40
4401Lah Mateja1969Izišport40
8351Žlogar Ivi1967KGT Papež35
9311Raner Mojca1969KinVital31
9311Turk Edita197031
11281Radic Magda196428
11281Turk Romana1963ŠD Podljubelj28
11281Lelič Ekrema196528
14261Globočnik Kukovica Marta196726

Ženske 60 let in starejše
M.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.
11504Cvišič Dragica1958Ljubljanski tekači35403540
2802Petraš Slavka1959TekJeLajf4040
3352Kocjan Tina1961ŠD Dvig350
3351Bohinjec Emilijana195835
5311Koprivšek Justina1953Vitezi dobrega teka31
5311Petkovič Brigita1961Anine tekačice31
7281Jerman Ana1952Anine tekačice28
801Rink Marjeta1953ŠD TRZIN0