Gorenjska, moj planet 2022

Tekme v pokalu:
1. tekma - 15. Tek po ulicah Tržiča, Tržič, 02.04.2022
2. tekma - Tek Petra Levca SKIRCA, Trzin, 23.04.2022
3. tekma - 33. Mošenjski tek, Mošnje, 11.06.2022
4. tekma - Radol'ška 10ka, Radovljica, 24.06.2022
5. tekma - Kranjskogorska 10ka, Kranjska Gora, 15.08.2022
6. tekma - Lubnik trail, Škofja Loka, 08.10.2022
Število najboljših uvrstitev, ki štejejo za tockovanje: 5
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Št. udeležencev: 310



Razvrstitev - absolutno
Moški:
M. abs.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.
11314Dobnikar Tilen199528402835
21294Piškur Primož1989AD Olimpik35282640
31063Mikelj Andrej1978Modri dirkači354031
4986Merhar Robert1975AK Vertikala211518181526
5774Schaffer Miha1981TK Šmarnogorska naveza22251911
6756Kolenc Janez1972ŠD Gorje201215171011
6755Kaltenekar Matej1973171420168
8512Jenčič Boštjan1999TK Šmarnogorska naveza2823
9502Trpin Sindi1978Gorenjska Naveza2525
10482Malovrh Matevž1999Köster Slovenija2424
11472Strnad Simon1967ŠD Nanos2621
12444Galin Bojan1958KGT PAPEŽ158120
12445Iglič Robert1970AK MENGEŠ2331512
12444Perko Jernej1988AD Olimpik127223
15401Medved Jakob2002ŠD Tek je lek40
15401Osvald Tadej1988Štd lončar40
15405Majer Tomaž1962Ak ultramaraton Slovenija1113538
15401Flajnik Bine200040
19383Škerlep Marko1962Modre novice - IR IMAGE131213
20362Jereb Janez1974Izišport2214
21352Strnad Nik2004AD Olimpik1916
21351Krišelj Marko200335
21351Avbelj Luka1991KŠD Peče35
21351Modic Matic1987TK Joži35
25335Mladenov Stanko19727121112
25332Božič Žiga19931914
27312Podlogar Dušan1960ŠD Pokljuka1714
27311Potočnik Domen1989ŠD Gorje31
27311Nunar Matevž200031
27311Peček Urh199731
27311Mulej Janez1981Modri dirkači31
27311Krašovec Davorin197631
33302Kozjek Domen1975AKUS219
34281Rozman Uroš1985AD Olimpik28
34281Koprivec Tomaž198628
36261Wagner Tomas1969Biegaton Mikołów26
36261Kotnik Gregor1990Triatlonski klub Trisport Kamnik26
36261Tomažin Marko1989AK Mengeš26
39251Jerala Filip2004Let's dance25
39251Maksimovič Goran198625
39251Čeplak Žan2001TK Šmarnogorska naveza25
42241Sever Sandi197324
42241Mulej Jakob2004Modri dirkači24
42241Nastran Miha1974KNT24
42241Meglič Marko197224
46231Kalan Tomaž1958Habjan transport23
46236Lanšček Tomi19681317111
46231Harnold Peter197823
46231Pintarič Luka1996ad olimpik23
46236Krmelj Gašper1978ŠD SIJ616146
46234Lazar Dejan1988ŠD SIJ51116
46231Gregorin Sebastjan1984SAM SVOJ TRENER23
53221Jeras Gašper1988Modri Dirkači22
53221Dolžan Mirko1978Zvezde Gorje22
53221Grobelšek Marko1972Tek.si22
56211Zajc Klemen199221
56211Lajevec Miha1984KŠD Peče21
56211Rink Aleš1978ŠD TRZIN21
56211Sevšek Patrik1989Garaža team21
60201Potočnik Mirko1987ŠD Gorje20
60201Vehovec Tadej2003AD Olimpik20
62191Kovač Darko1982ŠD Mekinje19
62191Mali Andraž1988KD Šenčur19
62191Hercog Marko199219
65181Obreza Anže1987Modri dirkači18
65181Pivk Miha198418
65181Kirm Jože1965Blejsk vitezi18
65181Vidmar Mitja1982KinVital18
69171Frelih Klemen199217
69171Menjački Mario1992AK Rudolf Perešin17
69171Kosec Sebastjan1974TSK Idrija17
69172Šuštar Uroš1975143
73161Brkič Goran197016
73161Pavšek Janez197216
73161Potočnik Janez1972AGP Pro16
76151Jelovčan Jure199815
77141Eržen Boris197714
78132Kolman Uroš1983112
78133Kostanjevec Stojan1972Pedagoška fakulteta814
78131Bec Aljoša1976Bec3313
78132Novak Aljoša1992103
78131Frelih Janez196913
83121Boštar Klemen1980SLO12RUN12
83123Le Bihan Nicolas19821011
85111Vettorazzi Emil197611
85111Bec Blaž2006Bec3311
87101Gregorčič Rok199110
87101Oman Tomaž198310
87101Vrhunc Matjaž1963AK Krka10
9091Blažič Tristan2006SK Radovljica9
9091Senica Rudi1981KŠD Peče9
9095Kaltenekar Denis1969ŠD Stonoge41211
9091Kožuh Bojan1962Kgt Papež9
9091Hafnar Gregor19989
9091Marčun Vojko19969
9681Rozman Aleš1963Anine tekačice8
9681Roškar Milan19628
9871Kosmač Metod1985ATD Savinjčan7
9871Čufer Stane1957KOLOKA7
9871Kunstelj Lan2007SK Radovljica7
10161Mohorčič Blaž19936
10161Stiftar Jurij1969KinVital6
10161Albinini Gašper19836
10455Černe Andrej1969TK Šmarnogorska naveza11111
10451Ceklin Vid19775
10451Bajec Tomaž1982EDITRADE d.o.o.5
10453Meglič Miran1974311
10455Černe David2009TK Šmarnogorska naveza11111
10451Kerštajn Robert19675
10456Kamberi Sandi1963111111
10456Mišov Dragan1947111111
10451Kavčič Rok1993KK Jan Sport5
10455Rajgelj Franci1952/11111
10454Kotar Dušan1963TK Šmarnogorska naveza2111
10455Kos Boštjan1966ŠD SIJ11111
10456Dedić Ismet1956ŠD SIJ111111
11741Jesenko Andrej19574
11744Jelenc Vid1950KD Mengeš1111
11741Ovca Andrej1984Aron TEAM4
11744Džamastagić Senad19611111
11741Petkovšek Gorazd1965ŠD Metrel Horul4
12222Čejvanovič Jan1988AK Zgornji Otok11
12221Lavtar Simon19752
12222Strnad Boštjan1977ŠD Zavarovalnice Triglav11
12222Činkole Stanislav195311
12221Bergant Nikolaj1981KinVital2
12222Lemark Ervin1967Hive runners11
12222Lešnik Štefan195111
12222Ipavec Boštjan197811
12222Rebol Igor1971TK Polžek11
12222Rauch Robert1969Mizuno Team11
12222Jelenc Ivo Janez1948Mavrica11
12222Kosmač Primož1963IDT11
12222Rojšek Tomaž1964ŠD Zadvor11
13511Puhar Maksimiljan1957Tekaška skupina 3M1
13511Kobe Žiga19911
13511Salaj Žiga2007AK Poljane1
13511Popović Beno19701
13511Allison Stephen19611
13511Knežević Petar1950Adidas1
13511Šuštar Ten2011Hokejski klub Ljubljana1
13511Mezek Slavko19561
13511Čatić Aziz19651
13511Terpin Milan1945Tekaška skupina 3M1
13511Mele Rok19821
13511Gajić Mićo19541
13511Žagar Andraž1987Running with Altitude1
13511Poznič Andrej19551
13511Hribovšek Vladimir1955Tek.si1
13511Jerak Edward1965EDITRADE1
13511Klavs Tomaž1968EDITRADE1
13511Mohorič Bine19991
13511Kastelic Matej19841
13511Senegačnik Marjan19611
13511Kogoj Radich Leopold19691
13511Kastelic Janez19891
13511Novak Jani1970Mizzuno Team1
13511Blažič Matija1946Tekaška skupina 3M1
13511Fujan Žiga19841
13511Kalan Damijan19731
13511Košir Andraž20051
13511Milovanović Branislav1962ARK Banovići1
13511Žibert Marko1979Tsk Logatec1
13511Medič Asmir19751
13511Mežnar Miha19891
13511Sajovic Borut1960Občina Tržič1
13511Valant Frenk1958Avtomehanika Valant1
13511Koman Andrej19761
13511Krempl Marijan1955Anine tekačice1
13511Bohorč Miha19751
13511Ovsenek Nace19881
13511Brodar Toni1987KŠD Peče1
13511Kmetič Blaž19921
13511Vajs Gregor1978CUDV Radovljica1
13511Maler Aleks19951
13511Biček Robert1972ANTIMA1
13511Pogačar Jan19991
13511Pogačar Uroš19751
13511Logar Janko1964ŠD Metrel Horul1
13511Skumavc Žiga19971
13511Pšenica Luka19971
13511Pipan Boštjan1988CUDV Radovljica1
13511Montes Fernando19681
13511Brinovec Aleš19761
13511Muršec Tilen1976Conditus1
13511Krejan Robert1972Editrade1
13511Montes Manuel Alberto2004AK Gorica1
13511Deželak Robert195119511
13511Ornik Frenk19961
13511Veršnik Marjan19591
13511Urek Robert19671
13511Vahčič Roman1969Pulz Šport1
13511Mulej Žiga19801
13511Gomboši Boris1982AK ANJA1
13511Van Beek Marco19721
13511Palić Zlatko1977UL PF1
13511Gašperšič Jure1982FIT klub1
13511Svetina Uroš19801
13511Stevanović Rajko1952Avtomehanika Valant1
13511Sekulič Milutin19621
13511Zorn Luka20051
13511Stariha Peter19821
13511Jurman Bine2010Triatlonski klub Ljubljana1
13511Škerlep Domen2002TU Delft Elite Sports1
13511Telban Matej19701
13511Koščak Nikolaj1981CUDV Radovljica1
13511Pitamic Samo1974TK Trisport Kamnik1
13511Pirš Rok19871
13511Gašperšič Gregor1972Tečemo z nasmehom1
13511Najdek Željko1981CUDV Radovljica1
13511Levstek Janko2001CUDV Radovljica1
13511Štebe Nejc19921
13511Novak Uroš19771
13511Pintarič Matjaž1975TKD Bela Krajina1
13511Golob Ožbej1987Pulz šport1
13511Žugelj Rok1983ŠD Trzin1
13511Mertelj Miha2008SK Radovljica1

Ženske:
M. abs.TočkeTekmePriimek ImeLetnikKlub1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.6.t.
11556Štrukelj Marijana1979Mravlce263135252835
21044Muha Teja198624262826
31025Rozman Jerneja1986MRAVLCE1724171628
4894Ferjančič Špela199022211531
5776Peček Ana1968101314141026
6693Jakopin Jasmina1984232521
7623Petraš Slavka1959GiBit192221
7622Jereb Darja1976Izišport3131
9442Slatnar Stanka19712519
10401Trobec Urša1967KGT Papež40
10401Klančnik Pobežin Karmen1990Anine tekačice40
10401Turk Maruša199040
10401Zima Anja1987ŠD Mošnje40
10401Grm Ksenija1969KinVital40
10401Fink Anja1997AD Kronos40
16392Selan Tatjana1972Mravljice1920
17372Malovrh Urška1976Mravlce631
18351Bohinc Ana2000AK Domžale35
18351Mrak Manca1993AD Bled35
18351Mašera Natalija1982AK Fit35
18351Ahačič Dominika1991GIBIT35
22332Cvišič Dragica1958KGT Papež1518
23322Zagorac Nina1980Mravlce1418
23322Demšar Alenka1967Tečemo z nasmehom1616
25311Cijan Brkič Maruša200331
26281Davidović Ana Maria199328
26281Lončarek Anja1997Tek je lajf28
26281Zupančič Mateja1986Tek je lajf28
29261Bevc Špela1981Tečemo z nasmehom26
29261Kozinc Aja198326
29262Bohinjec Emilijana1958Anine tekačice1313
32251Kocjan Tina1961ŠD Dvig Vrhnika25
32251Kolenc Ema2004ŠD Gorje25
34241Meznarič Irena1978AKUS24
34241Pirnat Nina1965URBANI TEKAČI24
34241Rotar Melita197724
34241Kaluder Saša1976KinVital24
38231Peterca Švigelj Dina1981ŠD 3šport23
38231Bolta Nina1964/23
38231Svetek Urša199123
41221Popović Aleksandra197122
41221Bohorč Saša198022
41221Prešeren Taja2008SK Radovljica22
44211Žlogar Ivica1967kgt Papež21
44211Srečnik Lilijana1964Anine tekačice21
46201Salaj Zala2006AK Poljane20
46201Kavčič Ulla2006TSK Triglav20
46201Knez Tadeja197620
46202Miklič Tanja1979119
46201Sušnik Andreja196120
46202Podbevšek Sabina2007LJUBLJANSKI TEKAČI911
52191Hladnik Barbara1972Anine tekačice19
52191Rozman Živa2008SK Radovljica19
54181Vidmar Irena196618
54181Košelnik Manca199718
54181Jekovec Karmen1978Mravlce18
57171Martinčič Veronika199717
57171Drašler Nataša197317
57171Gerič Nataša1971TK Trisport Kamnik17
60161Raner Mojca1969KinVital16
60161Silvester Anja199416
62151Dolenc Katja198715
62151Verdnik Maria2009SK Radovljica15
62151Kostanjevec Darja197115
65141Štiftar Gabrijela197714
65141Lunar Mateja1980Tečemo z nasmehom - Klemen Dolenc14
67131Štular Alenka198013
67131Razingar Kenda Andrejka197013
69121Kotar Lana199612
69121Bis Lucija199312
69121Marčun Andreja1968Anine tekačice12
69121Berce Urška1980Studenčice12
69121Turk Edita1970Tekačke12
74111Rozman Romana1966Anine tekačice11
74111Plestenjak Tanja1981tek.si11
74111Pavle Jurman Andreja197811
77101Logar Polona1967ŠD Metrel Horul10
77101Kožuh Tatjana1967Kgt Papež10
77101Krašovec Bogdana1969tek.si10
8091Petkovič Brigita1961Anine tekačice9
8091Koprivšek Justina1953Vitezi dobrega teka9
8281Pfajfar Habjan Dragica19748
8281Žumer Metka1977Mravlce8
8471Ropret Bojana1989Mravlce7
8551Rozman Verica19595
8641Razinger Mojca19594
8731Košir Julija1970Anine tekačice3
8821Peharc Lučka1958Anine tekačice2
8911Jerman Ana1952Anine tekačice1
8911Kikel Alice1960Anine tekačice1
8911Kožuh Taja1967Anine tekačice1
8911Meglič Cvetkovski Maša20021
8911Hladnik Veronika1999Anine tekačice1